Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-05-17, 21:26   #979
ziuta.
Rozeznanie
 
Avatar ziuta.
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 806
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu

Zadalam to pytanie w watku o zapychajacych składnikach ale jakos tam ostatnio cicho... chcialam kupic to serum, dlatego prosze o analize

czy to serum ma cos zapychajacego w skladzie? i czy moge to uzywac skoro jest dla cery dojrzalej a ja mam 24 lata? i czy te skladniki beda spelniac swoje zdanie- chodzi mi zwlaszcza o Magnesium AscorbylPhosphate- to jest wit C, tak?! i Retinyl Palmitate- to jest retinol?! no i kwas ursolowy. przepraszam, za glupie pytania, dopiero sie ucze

Ziaja, Anno d'Oro, Serum aktywnie rozjaśniające:
Skład: Aqua (Water), Propylene Glycol, Hydrolyzed Rice Protein, ButyleneGlycol, Zea Mays (Corn) Kernel Extract, Lecithin, Ursolic Acid, XanthanGum, Atelocollagen, Sodium Chondroitin Sulfate, Magnesium AscorbylPhosphate, Collagen, Panthenol, Retinyl Palmitate, Subtilisin,Carbomer, Sodium Polyacrylate, DMDM Hydantoin, IodopropynylButylcarbamat e, Parfum (Fragrance), Linalool, ButylphenylMethylpropiona l, Benzyl Salicylate, Limonene, Sodium Hydroixide
ziuta. jest offline Zgłoś do moderatora