Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-03-16, 09:25   #540
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXV

Cytat:
Napisane przez Aabelia Pokaż wiadomość
W sumie to dobrze, że nie alergia, lepiej mieć przesusz
Jeszcze można wodę podejrzewać, nie mogę nie spłukać twarzy wodą, i są miejsca, gdzie muszę używać butelkowanej. Moja mama odkąd pamiętam reaguje przesuszem na wodę i do twarzy nie używa, a na żaden kosmetyk nie miała uczulenia.
Ja to przestałam zwykłych ręczników używać, teraz po myciu buzi przykładam i odciskam te papierowe ręczniki. Nie trę ani nie wycieram tylko przykładam i odciskam

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
my też dzisiaj miałam w pracy smoothie (truskawki, banan, jabłko, gruszka, pomarańcz i grejfrut ) a w sobotę skoczę na ekobazar po marchewy na sok
nie ma to jak swojskie soczki kawę przestań jeszcze pić, a jak wypijesz to zaraz magnez uzupełnij


Cytat:
Napisane przez pingwintastas Pokaż wiadomość
To powinna być poprawa
Co do herbaty - wiem coś o tym, ja zawsze przywożę i jest zupełnie inna, niż u nas

Powinno się jeść 2 orzechy dziennie
Dokładnie, smak herbaty jest zupełnie inny

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez amyz Pokaż wiadomość


kurde ktoś mnie nagrał z nienacka porankiem

https://www.facebook.com/estherthewo...3501963423695/
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora