Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zapuszczamy grzywkę
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-10-31, 15:35   #965
stokrotkowa_pani
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Zapuszczamy grzywkę

heey
jestem tu nowa, więc mogłam zrobić coś źle. z góry przepraszam

Słuchajcie. Nigdy nie miałam grzywki. Znaczy miałam, w piątek klasie. I wtedy był to lekki niewypał, gdyż wyglądała ta grzywka jak firanka.prześwitywała.nie była to gruba grzywka,tylko taka cieniutka. Moim zdaniem wyglądałam nawet ładnie, ale to była klasa piata podstawówki !!
Teraz wyglądam inaczej, wiadomo, doroślej; nie wiem czy mi się trochę twarz nie zmieniła nawet ;d
*jestem w pierwszej klasie liceum)
Ostatnio zaczęłam się zastanawiać czy nie zrobić sobie grzywki.. Tylko że ja sie bardzo boję zmian. zwłaszcza na włosach. szkoda mi. Boję sie, że będę wyglądać gorzej i w ogóle. zmiany są nie dla mnie. niektórzy mają zupełnie inaczej, wiem. ale ja się boję xd
Dam wam zdjęcia, z piątej klasy (tylko na nich nic nie widać prawie.nie mam takiego właśnie twarzowego, żeby było mnie widać)
i moje teraz. z sylwestra i jakoś z przed tygodnia
i.. niedawno miałam włosy spięte w kucyka- koński ogon. różnie mówią. czasem sobie wiąże
i tego kuca jakby dałam na przód,że powstała taka jakby grzywka. dam wam zdjęcia. Powiedzcie mi, jak lepiej. ?
Proszęę..
(ps. te zdjęcia są takie nie bardzo. oto link na mój profil nk http://nk.pl/profile/887851)
stokrotkowa_pani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując