Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - robisz loda swojemu chłopakowi?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-05-02, 09:54   #30
komputer100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 5
Dot.: robisz loda swojemu chłopakowi?

Cytat:
Napisane przez caelum Pokaż wiadomość
A myślałam że tylko ja nie lubię tego określenia...




ONCIA86 chyba była jedną z niewielu osób która zadała sobie pytanie dlaczego autorka tego wątku zadała takie właśnie pytanie. Z jednej strony rozumiem w jakimś sensie brak cierpliwości ze strony forumowiczek w stosunku do młodych osób które zakładają wątki na tym forum i być może nie grzeszą zbytnim doświadczeniem ani dojrzałością. Ale być może czasami warto przypomnieć sobie jak to to kiedyś samemu było się niedojrzałą osobą zanim zaczniemy piętnować ja za zakładanie takiego właśnie wątku.

Co do tematu to popieram słowa ONCIA86 sex oralny wymaga dojrzałości. Kobieta i mężczyzna muszą chcieć okazywać sobie pieszczoty właśnie w ten sposób. To wiąże się z gotowością do takiego rodzaju pieszczot oraz chęcią wypływającą z nas samych. Decyzja o sexie oralnym nie może być wynikiem nomów partnera. Traktowanie sexu oralnego jako spełniania zachcianek partnera jest powszechne i szczerze współczuje kobietom które decydują sie na to właśnie z tego powodu. Jednak jak pokazuje życie czasami tak trudno kobietom powiedzieć nie.
Caelum tez dziękluje za powazne potraktowanie;] jeśli mu zalezy to poczeka... zobaczymy
komputer100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując