Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-11, 16:34   #2629
Narc
Wtajemniczenie
 
Avatar Narc
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 2 189
Dot.: Ocena pielęgnacji początkujących z filtrami, kwasami i generalnie biochemią

Cytat:
Napisane przez zabka1807 Pokaż wiadomość
Witam! Może i mi mogłybyście coś podpowiedzieć
Moja cera jest mega tłusta, obecnie walczę z bliznami po trądziku bo na zimę miałam wysyp i jestem po 3 miesiącachz tetralysalem. Zmian ropnych już nie mam, ale jeszcze nie mogę powiedzieć żeby cera była ładna.
Rano:
-żel normalizujący do mycia twarzy ziaja pro
-tonik (samodzielnie zrobiony z hydrolatu oczarowego i witaminy b3, czasem dodaje też parę kropel kwasu hialuronowego), a jak akurat nie mam tego toniku to używam z ziaji pro tonik odświeżający bezalkoholowy
-humektan
-bioderma photoderm akn mat 40 albo mleczko avene spf 50
-czasem na to krem tonujący z ziaji nuno
-puder z jadwigi do cery tłustej

Wieczorem:
-żel normalizujący do mycia twarzy ziaja pro
-differin/a 2 razy w tygodniu zamiast differinu brevoxyl (tak mi dermatolog kazała)
-pod oczy żel bionawilżający z flos-leku

Okazyjnie na przesusz smaruję się olejem jojoba, robię maseczkę ze spiruliny, żel aloesowy.
A i dzisiaj ukręciłam sobie serum z wit. C na bazie kropli cevikap i mam zamiar je używać pod filtry.

Staram się dbać o moją cerę ale dalej jest jakaś taka brzydko szara, strasznie się świeci.
Hehhe a co tu podpowiadać ? Robisz dużo dla swojej cery, teraz trzeba tylko czekać na rezultaty Ja nie mam zaufania do ziaji - kosmetyków do twarzy.Po co używasz toniku i kremu ziaji skoro używasz hydrolatu i serum z C? Z tego ,czego nauczyłam się na tym forum to im mniej tym lepiej

Ja zakupiłam żel babydream do mycia, humakten, borasol, zrobiłam tonik aspirynowy, łykam witaminę a+e, mam też peeling mechaniczny ziaja pro, zostaje też czekać na efekty. Po miesiącu napiszę czy są jakieś rezultaty.
A jak będę miała trochę pieniążków to planuję duże zakupy na BU Mam ochromną ochotę na serum z C, hydrolat,żel hialuronowy i tonik z kwasami 10%, oraz jakiś olejek myjący :roll eyes:
Narc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując