Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - CZĘŚĆ II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-12-05, 20:33   #775
Semia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 280
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cześć dziewczyny ja ogólnie jestem zielona w tym temacie, od dawna noszę się z zamiarem zrobienia sobie peelingu, ponieważ po mikrodermabrazji było super, ale po kwasie migdałowym czuję, że będzie jeszcze lepiej i tak moje pytanie brzmi czy to co mam w obrazku będzie się nadawało na zrobienie najpierw toniku, potem peelingu? Czytałam i znalazłam, że jeszcze paru rzeczy potrzebuję, ale kurde głupia bagietka kosztuje prawie 2zł, do tego przesyłka to mnie wyniesie 40zł ja wiem, że normalnie zapłaciłabym za zabieg 120zł, no ale właśnie ze względu na brak kasy chciałabym by to nie było aż takie drogie.
Zatem czy coś muszę jeszcze dokupić czy to mi starczy? Czy muszę kupować bagietkę? Nie mogę mieszać np. łyżeczką (metalową lub plastikową)? A czy mogę odmierzać np. w strzykawce ze sklepu?
I czy mogę użyć normalnej wody z kranu lub przegotowanej z czajnika czy musi być destylowana? Czy może zwykła mineralna do picia?
Boję się trochę, że spapram coś, ale już mam dość mojej skóry, więc proszę bądźcie wyrozumiałe.
Bardzo bym prosiła o odpowiedź Pozdrawiam
__________________

(...) Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
Żyją jakby nigdy nie mieli umrzeć, a umierają, jakby nigdy nie żyli.

Edytowane przez Semia
Czas edycji: 2013-03-15 o 17:47
Semia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując