Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jasny podkład - zbiorczy cz II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-03-09, 23:06   #2005
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

L'oreal Mat'Magique, 01 light porcelain - coś takiego ostatnio testowałam (na dłoni) i wydał się jasny. Taka pianka silikonowa. Ma któraś? Ja kupię chyba za kilka dni na promocji Hebe -40%.


A jak z jasnością Revlona Photoready 002?
Szukam czegoś żółtego i mocno rozświetlającego.
Nie lubię matowych podkładów, a mam wrażenie, że prawie wszystkie takie są Chcę mieć mokrą, lepką, świecącą się twarz, a właśnie tak! Raz użyłam Narsa i leży, bo matowy.

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:48 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Wypróbowałam jeszcze raz Pupę 06 i moim zdaniem kolor ma prawie identyczny jak Healthy Mix Serum 51. Oba jak na razie kolorystycznie i jakościowo wychodzą na prowadzenie. Nic nowego nie znalazłam, więc pewnie się na jeden z nich skuszę.
To mamy identyczny gust
Pomimo tego, że i tak są za ciemne, też są moimi dwoma ulubieńcami. Zużyłam obydwa do końca, co w moim przypadku graniczy z cudem.

Bardzo pasował mi też Teint Miracle, przypominał HM Serum. Niestety różowawy i tak dumam teraz nad zakupem kolorku wypuszczonego na Azję, BO-01.
A, i Ecalt Matissime był świetny, praktycznie nie widziałam w nim wad, tylko kolor jak dla mnie typowo na lato, kiedy może udawać opaleniznę, jak HM Serum.


MAC Studio Sculpt porównywałam na dłoni, na której wszystko utlenia się co prawda nieco inaczej, niż na twarzy, ale był sporo jaśniejszy od Pupy. Miałam próbkę i nosiłam naprzemiennie. Pupa jednak lepszej jakości i bardziej żółtawa, więc też chyba przy niej zostanę. Matchmaster 1.0 ma jeszcze ładny kolor i jest niewidoczny na twarzy, podobnie jak Whitestay, tylko to wysuszacz i nie trzyma się podobno za długo.
Świetny jest nowy Rimmel, ale strasznie różowy. To samo z Misshą i większością innych BB kremów, choć i tak je lubię.

---------- Dopisano o 00:06 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Mi na filtrach wszystkie podkłady się rolują i szybko ścierają, ale co robić, jak filtry są najbardziej istotne w pielęgnacji.
Mi też i szczerze ich nienawidzę. Niestety teraz jestem w trakcie zabiegów, przy których już od filtrów nie mogę się wykręcić i robiłam przez 2 dni rozeznanie


Apteczne mam w nosie, pomimo świetnych opinii na KWC dla mnie i tak są beznadziejne. Będę sięgać po azjatyckie.

Z naturalnych z świetnym składem JMO dobry (mam próbkę), ale niestabilny podobno? Nie wiem.

Miałam Skin79 SPF50 i mogę polecić, zachowywał się porównywalnie do kremu nawilżającego, ale i tak się trochę opaliłam podczas wycieczek rowerowych Choć wiadomo, nie ma blokerów i się tego nie uniknie.

Teraz zamówiłam Clarins SPF40, podobno przypomina azjatyckie. Polecana jest Anessa Shiseido, ale strasznie droga. Ma dużo odpowiedników, ale składy mi się nie podobają Nie po to stosuję naturalną pielęgnację, żeby niszczyć sobie skórę świństwami z kremów z filtrem. Tylko tego się chyba nie da uniknąć.

A, jeszcze chcę kupić The Face Shop Acai Berry, tylko on ma podobno jakiś kolorek i boję się, że będzie za ciemny. Miała któraś z Was?
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora