Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-24, 12:13   #213
katty86
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 634
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia?Cz.I

Cytat:
Napisane przez matte21 Pokaż wiadomość
Witajcie Dziewczyny!!!!

Jestem od niedawna na wizażu i natknelam się na ten temat kilka dni temu. Moja cera jest w tragicznym stanie mam 25 lat i od kilkunastu lat walcze z trądzikiem! Używalam juz wszystkiego co mi przepisuja bezmyslni dermatolodzy lacznie z Aknenorminem ( Roaccutanem ) ... nie pomoglo. W moiejszym lub wiekszym stopniu pomagalo na chwilke lub dluzej ale juz mam dosyc ! mam cere bardzo ale to bardzo lojotokowa, z niesamowicie rozszerzonymi porami kratery!!!! po godzinie świecę się jak wysmarowana wazelina i moje pudry i fluidy slizgaja sie niczym na lodowisku!!! ale mam dosyc! mam dosyc uzywania antybiotykow i innych podobnych kosmetykow ktore doprowadzily moja cere do stanu tragicznego chcialabym sie opalic bo jade na wakacje, ale mam wielki wysyp na brodzie i okolicach ust! tam sie skupia moj trądzik, oprocz tego wiele zaskórnikow i grudek!
i tu jest moja prosba do jakiejs milej i uczynnej duszyczki! Chcialabym skorzystac z BU albo mazidel, jednak nie znam sie na tym kompletnie a do tego mam male dziekco i niestety nie mam czasu na analize tego calego tematu przeczytalam moze jedna trzecia ale ciezko mi cos dobrac dla siebie. Udalo mi sie poczytac o skrobii ziemniaczanej ktora sobie dzisiaj kupie, jak bede miala urlop to postaram sie zaglebic i przeczytac caly ten temat i przeanalizowac sklady jednak nie moge sie doczekac az cos kupie i uzyje - cos co da mi ulgę!!!! moglaby mi ktoras z was doradzic co kupic? moje gg 1410642, mail matte21@wp.pl lub po prostu tutaj na forum! Bylabym bardzo wdzieczna! Dziekuje z gory i pedze po skrobie! pozdraiwam was serdecznie!

---------- Dopisano o 12:41 ---------- Poprzedni post napisano o 12:38 ----------

aha i dodam ze uzywam obecnie CETAPHIL MD i emulsję, pudry mineralne EDM i Essence oraz fluid Colorstay Rimel. Glinka zielona na noc na wysuszenie pryszczy. Odlozylam wszystkie inne kremy masci i rozne specifiki bardzo mocne dot. leczenia! no a teraz moja skora sie bardzo poci w te duchoty i mam ktroste na kroscie
Witam!Zacznę tradycyjnie,czy szukałaś przyczyny trądziku?
Moim zdaniem to skoro tyle lat leczenia nie przynosi rezultatów należy szukać przyczyny gdzie indziej,wewnątrz organizmu.Minimum to badania hormonów(głównie testosteron,może prolaktyna,nie wiem dokładnie,nie mam trądziku),test na nużeńca skórnego,badanie pod kątem helicobacter pyroli(czy jakoś tak,taka bakteria pokarmowa),pasożyty pokarmowe(choć skoro to się ciągnie tyle lat to akurat wątpie czy to to).Może powinnaś pomyśleć o odstawienia fluidu?Zwłaszcza w takie upały,skóra powinna oddychać.
Na pewno musisz zrezygnować z kremów matujących(o ile używasz)a zamiast tego nawilżać(może humektan z kremów,lub jakieś mieszanki z żelu hialuronowego i jakiś olej).Dalej co do opalania,to jeśli odstawiłaś produkty uwrażliwiającena słońce mniej niż miesiąc temu to filtrowanie nadal obowiązuje,skóra regeneruje się miesiąc.Jeśli przyjmujesz tabletki anty to też filtry a nie opalanie,bo większe ryzyko przebarwień.
Aha,skrobia niektórych zapycha więc tutaj ostrożnie.
Z produktów z BU na pewno warto spróbować olejków myjących,żelu hialuronowego(ja akurat mam z mazideł),ja lubię olej z pestek malin ale mam inną skórę,więc mną się nie kieruj.Tutaj na pewno dzieczyny coś Ci doradzą.Pozdrawiam i życzę powodzenia.
__________________


katty86 jest offline Zgłoś do moderatora