Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - kosmetyczne zabiegi odchudzające
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-03, 22:20   #6
Dorothy555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 3
Dot.: kosmetyczne zabiegi odchudzające

Cytat:
Napisane przez guest Pokaż wiadomość
Chciałabym się dowiedzieć, co pani sądzi o skuteczności kuracji kosmetycznej, wspomagającej odchudzanie. Wstępnie zdecydowałam się na nią w jednym z warszawskich gabinetów, bo efekty mają być fantastyczne (oczywiście, kuracja stanowi dodatek do niskokalorycznej diety i ćwiczeń).
Ma ona obejmować serię 10 masaży ręcznych odchudzających (tzw. połówkowych), kilka zabiegów drenazu limfatycznego, głębokiego ciepła oraz elektrostymulacji (elektrody na ciało). Podobno po kuracji mam stracić minimum 4-5 cm w strategicznych obwodach (uda, pupa, brzuch).
Czy to realne? Oczywiście, moje wątpliwości biorą się stąd, że cena kuracji jest wysoka.
Nie wiem też właściwie, czemu nie dobrano mi zabiegów typu GUAM czy Body Wrapping (a takowe ten sam gabinet oferuje). Czy są one mniej skuteczne? Jakich efektów można po nich realistycznie oczekiwać? A może na forum są osoby, które z nich korzystały i zechcą podzielić się wrażeniami...
Z góry serdecznie dziękuję!!!
Ja polecam Agyptosa. Wystarczy mniejsza ilość zabiegów aby osiągnąć zamierzony efekt. Byłam w Inter-Biomedika na Szybkiej we Wrocławiu.
Dorothy555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując