Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Deichmann-reklamacja obuwia ?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-11-29, 18:17   #5
Gacuchna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 346
GG do Gacuchna
Dot.: Deichmann-reklamacja obuwia ?

Cytat:
Napisane przez Madziaja Pokaż wiadomość
W zeszły piątek kupiłam kozaki w Deichmannie. Niestety po drugim założeniu zauważyłam,że w środku obu butów rozpruło się futerko. Chciałabym zgłosić do reklamacji,ale nie wiem czy nie uznają mi to za uszkodzenie mechaniczne.To są te buty:http://www.deichmann.com/PL/pl/shop/...damskie-kozaki
Ten "kożuszek" nosiłam odwinięty na nogach,bo i nawet na wystawie było odwinięte.Po zatym,czego nie widać na zdjęciu,zapięcie jest od połowy buta. Jak tak w ogóle wygląda reklamacja w Deichmannie? Czy czekam dwa tygodnie na naprawione? Bo zależy mi na czasie. Wszystko co wiecie,piszcie
jak się da naprawić, naprawią, ale nie pamiętam ile się czeka. jeśli nie da się naprawić, to wymienią Ci buty na te same albo oddadzą pieniądze. nie słyszałam nic o kuponach?
ale spoko, wczoraj oddałam buty które się rozdarły po niecałych dwóch miesiącach chodzenia w nich "to wszystko przez ściąganie nogą o nogę... zwrócę pani pieniądze" aale jeśli będą Ci chcieli oddać pieniądze, a płaciłaś kartą, to mogą chcieć na kartę zwrócić. więc miej przy sobie
Gacuchna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując