Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Współżycie, wszystko co powinna wiedzieć 17-latka o seksie i antykoncepcji?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-09-16, 18:11   #3
xTync
Wtajemniczenie
 
Avatar xTync
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 881
Dot.: Współżycie, wszystko co powinna wiedzieć 17-latka o seksie i antykoncepcji?

Cytat:
Napisane przez niezdecydowana_dusza Pokaż wiadomość
Witam, mam 17 lat i ostatnio stwierdziłam że nie wiem nic kompletnie na temat współżycia i antykoncepcji (prócz tego co uczono na temat ciąży na lekcjach biologi i z sanepidu na temat prezerwatyw) Wydaje mi się że jak mam 17 lat to już powinnam co nieco wiedzieć na ten temat Trochę głupio mi pytać mamę oto gdyż jest staroświecka i uważa że seks dopiero po ślubie i wszelkie moje próby skończyły by się na tym że by się na mnie zdenerwowała i tak naprawdę nic bym się nie dowiedziała.. ;/
Czy może faktycznie nie powinnam się jeszcze tym interesować? >.<

Z góry mówię że nie chcę na razie tego robić!
Dlatego mam prosbe czy znacie jakieś strony internetowe lub nwm jakaś (?) książkę na ebook gdzie mogłabym się czegoś dowiedzieć na te tematy?


Przepraszam jeżeli w złe miejsce wstawiam pytanie.
Znam Twoj problem. Moja mama ze mna nie rozmawia o niczym ,a juz napewno nie o sexie, bo w tym wieku to ''ru**aja sie tylko dzi*wki'- wspolzyje z chlopakiem od 2 lat, niebawem mam 18.


Ja czytalam o tych rzeczach w internecie oraz zdecydowalam sie isc do ginekologa. Po czym moja przyszla tesciowa okazala sie super babka, i to ona uczyla mnie co jak i z czym.
__________________
xTync jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując