Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-07-31, 00:34   #10
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: 3 tygodnie braku kontaktu po "rozstaniu" - zadzwoniłam...

Cytat:
Napisane przez uma_lucy Pokaż wiadomość
dziwny koles, jak mozna zerwac z laska, bo "zaczelo jej za bardzo zalezec'"? dawal szanse? łaskawca się znalazł haha!
Zostaw go, niech teraz "da szanse innej, ktorej nie bedzie na nim az tak bardzo zalezec" niech jakas mu pocisnie, to przestanie zgrywac macho.
ale cymbał.

jak oddzwoni - nie odbieraj. poznaj kogos normalnego na tym koncercie i zostaw buraka.
Nie no, odbiorę. On jest naprawdę wartościowy. To pierwszy facet od dwóch lat, w którym naprawdę się zakochałam, bo o mnie dbał... Szkopuł w tym, że podczas "rozstania" powiedział, że wszystko, co robił, robił machinalnie, nie zastanawiając się nad tym. Wiecie: powiedział, że starał się, ale nie myślał, tego czy chce, czy nie. I miał się namyśleć...

Uma_lucy, dzięki za radę Tak chyba zrobię: pójdę sama i po prostu będę się dobrze bawić.
Najgorsze jest tak naprawdę to, że jest lato, tyle się dzieje, tyle wydarzeń chciałam przeżyć razem z nim... i przepadło.

---------- Dopisano o 01:34 ---------- Poprzedni post napisano o 01:28 ----------

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie ten tekst "bo Ci za bardzo zależy" miał znaczyć stałą, żenującą wymówkę "jesteś za dobra dla mnie, nie zasługuję na Ciebie"
Co jest żałosne, a tak na prawdę to znaczy "nie chcę Cię, znudziłaś mi się"
magda170325... A wiesz, że ja niby to rozumiem, ale jednak co chwila wymyślam jakieś wytłumaczenia? A to pomyślę, że może czeka 3 tyg, żeby mieć pewność, a to, że może do końca lipca...
Cóż, chyba najwyższy czas naprawdę przestać o nim myśleć.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując