Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Inglot cz. III
Wątek: Inglot cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-18, 23:34   #19
katharsis
Rozeznanie
 
Avatar katharsis
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 934
Dot.: Inglot cz. III


Bo amerykanom zawsze trzeba dogodzić, a tym bardziej skoro widzą "o, okrągłe! prawie jak mac!" to tym bardziej się na takie cienie poleci bo przecież zmieszczą się do paletki z maca i fajnie wyglądają ta firma głupia nie jest, wiedzieli jak zaatakować rynek amerykański

A chociażby we Włoszech, Austrii, Holandii czy nawet u mnie w Niemczech są tylko i wyłącznie kwadraty do kupienia. Nawet będąc kilka miesięcy temu w Holandii z ciekawości pytałam o kółka to inglotka tylko dziwnie się na mnie spojrzała. Dlatego mówię, no odkąd interesuję się marką inglotowską pamiętam że poza Polską były dostępne tylko kwadraty.

Wracając do USA to mnie rozwala to, że mają trochę inną numerację i w poprzednim wątku gdzieś dziewczyny pisały ich nr odpowiedników naszej numeracji ale niestety pewnego pięknego cienia który widziałam na jakimś blogu i tak nie znalazłam i ubolewam do tej pory :P

A do tego i tak nie ma to już najmniejszego znaczenia skoro będą tylko i wyłącznie kwadraty, wiedzą że więcej zarobią na nich i nie będą się rozwarstwiali na państwa i państewka na linii produkcji

Edytowane przez katharsis
Czas edycji: 2013-05-18 o 23:53
katharsis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując