Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-02, 23:24   #4741
ruda parasolka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 6
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.

Cytat:
Napisane przez siskath Pokaż wiadomość
Ruda Parasolka, ja farbuję Majirel 7,44 i jestem z niego bardzo zadowolona. Wychodzi mi jaśniej niż na tym zdjęciu (chyba, że to kwestia monitorów). Kilkakrotnie wrzucałam tu zdjęcia tuż po farbowaniu, więc może uda Ci się je znaleźć. Tylko, że ja mam naturalny jasny blond, więc na to też trzeba wziąć poprawkę.
Znalazłam te Twoje zdjęcia i ten kolor jest rzeczywiście rewelacyjny, zwłaszcza z tym mixem medzianym.
A powiedz mi jak długo się to trzyma (w sensie ile myć głowy, tak mniej więcej), bo ja myję łeb codziennie, więc to ekstremalnie ważne.
Ile się tego zużywasz na jedno farbowanie- całą czy pół tubki wystarczy na takie krótkie włosy? I jaki utleniacz- 3 czy 6%?

I najważniejsze- jak kolor z głowy ma się do koloru z firmowej palety? Bo zamierzam przed kupnem najpierw obejrzeć paletę w realu w jakimś sklepie, bo te internecie są do dupy. Wychodzi jaśniejszy czy ciemniejszy jak farby sklepowe?

I pytanie do ogółu: ogladałam z necie farby w komplecie z utleniaczem. Tylko,że te utleniacze są przelewane do takich pojemniczków jak się daje mocz do analizy ciekawie to nie wygląda, ale praktycznie każdy sprzedawca na alle tak pakuje. myślicie,że to jest bezpieczne? skąd mam wiedzieć,że zlali tam odp ilość. Kurczę, wolałabym sobie nie wylać jakiegoś szitu na głowę
ruda parasolka jest offline Zgłoś do moderatora