Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wykresy - kalendarzyk małżeński :/
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-05-26, 09:57   #16
Hela_Bertz
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 544
Dot.: Wykresy - kalendarzyk małżeński :/

Ale się uchachałam z tego watku, normalnie mam lepszy humor od rana))))Szczerze to pierwsze słyszę, żeby ktoś musiał to robić - jakieś tabele wypełniac... Przecież jesteś dorosłym człowiekiem i możesz otwarcie powiedzieć NIE - że jesteś katoliczką, ale nie masz zamiaru stosować tej metody i nikt nie zmusi cię do jej stosowania...Ale w końcu na same nauki chodzisz, wiec o to chodzi, nie o praktykę
Nie pamiętam gdzie, ale mogą poszukać w kazdym razie jest taki casus, w którym JAn Paweł II stwierdza, że jesli ktoś ;czytaj kobieta, nie jest w stanie sobie uswiadomić i zrozumieć szkodliwości i aspektu grzechu w antykoncepcji, to nie jest w stanie też za nia zalować, a zatem kapłan i inni powinni to zrozumieć i nie traktować jego wyboru jako permanentnego grzechu, a jedynie nieswiadomości i jako takich ani nie oceniac, ani permanentnie nie zmuszać do spowiedzi z grzechu niuswiadmionego...Musze tego poszukać, ale to sporo potrawać może, bo on pisał takim "koslawym" językiem, ze rzeczywiście lepiej mówił...

A ponieważ ja jestem wrednym typem-do szescianu, to dla samej przyjemności "zrobienia sobie jaj" - opracowałabym taki wykres - temperatura jak u zawodnika z nadczynnościa tarczycy czy dzień w dzień 37, 5 bez żadnych wahań:P - Akurat tak mam A śluz Hheheh-----> jak przy grzybicy pochwy - gęsty przez 30 dni w miesiącu...Alez bym sie bawiła, matko jedyna No, ale to tylko ja mam takie jazdy, że lubię "oszołomów" wkurzac, więc oczywiście sprawiloby mi to niemal orgiastyczną przyjemność...Aha I jeszcze dodałabym tam pracę na 3 zmiany))))
Hela_Bertz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując