Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pierwsza wizyta u psychiatry, czego moge sie spodziewać?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-02-02, 15:54   #2
Lizzy Grant
Raczkowanie
 
Avatar Lizzy Grant
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 94
Dot.: pierwsza wizyta u psychiatry, czego moge sie spodziewać?

Cytat:
Napisane przez panda90324 Pokaż wiadomość
Jutro ide pierwszy raz do psychiatry i bardzo sie stresuje, chciałam się dowiedzieć jak to zazwyczaj wyglada. ile trwać może taka wizyta? jakie podstawowe pytania może zadawać? czy może prosić o rozwiazanie jakiś testów czy coś w tym stylu? czy psychiatra faktycznie zadaje dość dużo pytań? ide do niego z podejrzeniem depresji.
nie stresuj się to lekarz jak każdy inny.
Psychiatra przeprowadzi z Tobą dokładny wywiad, co robisz na co dzień, jak przebiegało dzieciństwo, jakie są stosunki w domu, jak przebiegał okres dojrzewania, o przebyte choroby, czy pracujesz i gdzie, jak jest w pracy, co Cię niepokoi w Twoim zachowaniu, czy są/były próby lub myśli samobójcze, jak się czujesz, czy masz lęki, jak śpisz, ogólnie pytań na pierwszej wizycie będzie pewnie sporo, ale naprawdę nie ma się czego bać. Odpowiadaj mu szczerze i niczego nie ukrywaj Testów raczej nie będzie. Przynajmniej mi nikt nigdy takowych nie robił, a trochę się nachodziłam powodzenia
Lizzy Grant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując