Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2017-11-26, 22:36   #696
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Gry - w co teraz gramy? Polecamy/odradzamy i dyskutujemy.

Cytat:
Napisane przez OldWorldBlues Pokaż wiadomość
Mało ludzi lubi jesień. Piona.

Swego czasu oglądałem gameplaye z The Walking Dead od Telltale. Takie prowadzenie rozgrywki pozwala na dokładniejszą reżyserię i wykreowanie postaci o które się naprawdę dba i których los może obchodzić. The Walking Dead podobało mi się, wzruszyło w wielu momentach (przede wszystkim ta mocna końcówka ). No ale właśnie, przyjemnie mi się oglądało, do tej pory nie czuję potrzeby żeby sięgnąć po ten jak i któryś z podobnych tytułów. Jak chce mi się coś obejrzeć to zazwyczaj (zawsze) sięgam po film.

Ja grałem we wszystkie odsłony "głównej" serii - 1,2 i The Pre-Sequel. Bardzo lubię. No i rzeczywiście tych dwóch postaci brak.
Może wciągnij przyjaciółkę we wspólną grę w którąś z głównych odsłon - koniec końców Borderlands co-op'em stoi.

To mnie zaskoczyłaś. Gameplayowo rzeczywiście również nie moje klimaty, ale te ręcznie malowane postaci wzorowane na starych kreskówkach Disneya...


Też meega mi się podobało TWD, wszystkie sezony a szczególnie 2, postać Kennego po prostu kocham i wielbię mega gość pomimo wad.

Przyjaciółka grała, opowiadała mi o tym, ale nie skończyła

Niedługo będę pogrywać w ,,Downfall'' kolejna gra od twórców ,,The Cat Lady''
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując