Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2018-01-14, 03:04   #2111
ShiMolly
Raczkowanie
 
Avatar ShiMolly
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 312
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
ja z Ali nie zamówię na pewno, a ponieważ markowe są mendy drogie, to nie wiem czy w ogóle kupię


fajne mani
Dzieki . Czemu z ali nie? Ja akurat nie mam zlych doswiadczen z ali czy z ebayem, na ktorym sa w zasadzie te same rzeczy. Jesli chodzi o hybrydy, to mam i te chinskie i te markowe, i uczciwie musze powiedziec ze bez znaczenia. Czesc markowych to tragiczne buble, i czesc z ali tez. Wsumie markowy bubel duzo bardziej boli . A czesto tez jest robiony w tej samej fabryce co niemarkowy. A jesli chodzi o mozliwy sklad chemiczny w polygel z Chin, to ja uzywam stamping polish z MdU. Bardziej juz chyba nie poplyne....
Najtanszy markowy polygel znalazlam u Moyry, cos kolo $19, a mala pojemnosc w sloiczku nawet ponizej $10. Jak mi sie spodoba ten z ali, to u niej kupiewiecej kolorow, bo lubie te marke.
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
No to mam stempelkowe na blogu tez jest.
Super mani. Jak Ci sie stemplowalo chromami? Ktory stempel masz? Oryginalny czy Big Bling? To jeszcze czekam na ptaszki. Takie potrojnie stemplowane, skubance . Sama sie do nich przymierzam jak pies do jeza. Piekne sa.
__________________
"When any government, or any church for that matter, undertakes to say to it’s subjects, This you may not read, this you must not see, this you are forbidden to know, the end result is tyranny and oppression, no matter how holy the motives."
― Robert A. Heinlein.

Edytowane przez ShiMolly
Czas edycji: 2018-01-14 o 03:55
ShiMolly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując