Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-17, 10:40   #291
Scarrabeo
Zakorzenienie
 
Avatar Scarrabeo
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 4 068
Dot.: O włosy nadal dbamy, jeszcze trochę gadamy i nową część zakładamy- część XXXIV

Dzięki laski! Od dwóch dni czuję się conajmniej jakbym Nobla dostała.

Cytat:
Napisane przez pluskotka Pokaż wiadomość
A i dzisiaj dostałam nową pracę na której mi zależało i uciekam na dobre z tego kołchozu. Zaczynam 2 listopada
ale obrodziło nam w tym tygodniu! Gratulacje!

[1=f88fd72a1baff1f55628bb9 023d16cbac19cdced_65c0250 28a53e;53114640]Kołderko kolezanka mi polecala kubek termiczny z Starbucks, ale nie sprawdzilam, wiwc sama nie wiem [/QUOTE]

Też tak słyszałam, bo to chyba Contigo dla nich robi. A normalnie Contigo też porządna firma!

Cytat:
Napisane przez kwrobel2 Pokaż wiadomość
Ja właśnie szukam literatury do swoich wypocin. Aż mi niedobrze na myśl o tym, że mam napisać taaaakie dzieło.
ja też miałam momenty mdłości, zwłaszcza przy trzecim rozdziale teoretycznym, ale dałam sobie odpocząć miesiąc i potem to sama nie wiem kiedy tę pracę skończyłam. Już gorzej wspominam licencjat, wtedy to do 2-3 w nocy pisałam, oczy mi z obrit wychodziły, plecy i dupa od siedzenia bolały, no dramat.
Będzie dobrze, Ty zdolna bestia jesteś, dasz sobie radę!

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
co to w ogóle jest za kolor ? takie ciemno bordowo-fioletowe coś ma jakąś konkretną nazwę ?
To ma nazwę: NIE RÓB TEGO.



PS. W końcu wytrzeźwiałam i mogę pisać.
Scarrabeo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując