Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - jak przefarbowac kolor moich wlosow na blond (zdjecia)...?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-07-22, 18:40   #13
Assathra
Zadomowienie
 
Avatar Assathra
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Opolskie,
Wiadomości: 1 534
Dot.: jak przefarbowac kolor moich wlosow na blond (zdjecia)...?

Cytat:
Napisane przez allie_ Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny

prosze Was o rade. otoz niedawno postanowilam zmienic kolor wlosow na blond i wczoraj w koncu wybralam sie do fryzjera z farba syoss medium blonde. jednak kolor wyszedl w ogole niepodobny do tego z opakowania. wlosy rozjasnily mi sie moze o jeden ton i teraz maja taki rudawy odcien.

nie chce uzyskac platynowego czy golebiego blondu, ale celuje w cos w stylu blake lively (dolaczam zdjecia). moze macie jakies wskazowki, jak osiagnac taki rezultat? czy moze zrobic kolejne podejscie z ta sama farba liczac, ze chwyci nastepnym razem? czy moze isc do innej fryzrejki i zdac sie na jej profesjonalne farby (do tej pory zawsze sama kupowalam w sklepach, bo moja fryzjerka uzywa tylko nieprofesjonalnych schwarzkopf). a moze uzyc (u fryzjera) rozjasniacza? i tu tez mam pytanie: jak to jest z tym rozjasniaczem? tzn. najpierw rozjasnia sie wlosy, a pozniej kladzie odpowiedni rodzaj farby?

dziekuje za odpowiedzi
Jeśli to twoje włoski na tych zdjęciach, to zazdroszczę! pięknego kolorku, bardzo ,mi się podoba, taki karmelkowy blond i włosy takie lśniące! normalnie nie mogę się napatrzeć, wyglądają na bardzo zdrowe. Napisz jaki miałaś kolorek przed farbowaniem, i czy były to włoski naturalne
Assathra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując