Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarby!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-28, 21:50   #2819
karoseria
Wtajemniczenie
 
Avatar karoseria
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Midlands
Wiadomości: 2 051
GG do karoseria
Dot.: Listopadowe mamy 2015 część IV ♥ to nie żarty! lada chwila i tulimy nasze skarb

Cytat:
Napisane przez olilina Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny,


My już jesteśmy od wtorku w domu.


Infekcja wyleczona za to anemia się przyplątała...





Pierwsza noc to byl dla mnie koszmar, byłam przerażona, że teraz to ja jestem w 100% odpowiedzialna za mala.


Wróciłam tak wykończona po 3 tygodniowym pobycie w szpitalu, że oczy mi same leciały. Dobrze że byl mąż i jakoś ogarniał wszystko.





Co do kp to próbujemy cały czas, mala ładnie zasysa i nawet ssie po kilka minut, ale i tak dokarmiam ją moim mlekiem z butelki bo boję się że nie dojada.


Jest malutka, apatyczna, nie wybudza się sama na karmienia, przysypia i przy cycku i przy butli. Ten temat mnie strasznie frustruje, zwłaszcza, że ma ta anemię.





Mamy już za sobą pierwszą wizytę położnej. Byliśmy bardzo pozytywnie zaskoczeni, była u nas około 3h i widać było że chce pomóc a nie odbębnić wizytę. Patrzyła jak karmie i piersią i z butli i mówi że dawno takiego przypadku nie widziała, dziecka które niechętnie je w ogóle.





Pozdrawiamy Was z Lilcia, gratulujemy wszystkim rozpakowanym mamom i trzymamy kciuki za kolejne szczęśliwe porody


Ja slyszalam o takim.przypadku Domyslam sie ze jest to ciezka sprawa bo ciagle stres czy najedzona, czy przybiera prawidlowo itd. Mam nadzieje ze Lilka sie rozkreci szybko.
karoseria jest offline Zgłoś do moderatora