Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobija mnie samotność.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2021-05-29, 17:15   #30
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Dobija mnie samotność.

Cytat:
Napisane przez niemachemii Pokaż wiadomość
No właśnie nic nie proponował od siebie. Ja wszystko inicjowałam. Próbowałam z nim gadać o muzyce, co na etapie pisania wydawało się, że jest czymś co nas łączy, to też jakiś poirytowany był. Chciałam dla rozluźnienia atmosfery opowiedzieć jakąś głupią anegdotkę z przeszłości, to popatrzył na mnie z zażenowaniem.

Mam wrażenie, że wyszedł z założenia, że jak on przyjeżdża do mojego miasta, to ja będę go zabawiać. I był rozczarowany tematami do rozmów i atrakcjami.

W ogóle im dłużej o tym myślę, to dochodzę do wniosku, że jemu jednak coś we mnie nie przypasowało na żywo i na spotkaniu stracił zainteresowanie mną. Bo gdyby był zainteresowany to inaczej by się zachowywał, nie byłby taki arogancki. W sumie gdyby miał trochę kultury to też inaczej by się zachowywał.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Koleś brzmi jak jakie totalny burak. Nie wiem czemu w ogóle bierzesz w takim razie takie rzeczy do siebie. Jak chciał, żeby panna go zabawiała i nic od siebie to mógł jakiejś zapłacić za towarzystwo. Powinnaś nauczyć się odszczekiwać takim w podobnym tonie albo jak kończyć natychmiastowo randki. Widać, że masz niskie poczucie własnej wartości to automatycznie wchodzisz w rolę ofiary. Nic dziwnego, że ci ciężko znaleźć konkretnego faceta, bo tacy sierotkami zwykle na dłuższą metę nie są zainteresowani. Za to toksyczne buraki z niskim poczuciem własnej wartości owszem.

Poza tym to prawda- niektórzy ludzie randkują latami, żeby znaleźć partnera, więc przejmowanie się po kilku niepowodzeniach jest śmieszne. Umiejętność poznawania nowych ludzi, czucia się z nimi swobodnie i odrzucania szybko tych, którzy kompletnie nie rokują to też sztuka. Tego się powinnaś nauczyć w pierwszej kolejności, żeby nie marnować czasu.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując