Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-04-25, 22:05   #4399
Regista
Meravigliosa creatura
 
Avatar Regista
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 1 280
Dot.: Efekty olejowania paznokci

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Bo wymieniałam olejki jakie ma. Sorry, takie szczegóły jak parfum też nie wymieniłam i wprowadziłam tym samym w błąd, bo pewnie ktoś pomyślał przeze mnie, że jest w 100% naturalny. Przepraszam. Chciałam się tylko z Wami podzielić odkryciem nowej odżywki-tylko tyle, bo wydało mi się to ciekawe odkrycie, ale następnym razem już będę wiedziała, że muszę przestudiować chemię zanim cokolwiek napiszę...
Tu nie o to chodzi, że ktoś ma Ci coś za złe, tylko jesteśmy tu trochę przewrażliwione na punkcie wszelkich sztuczności, dodawanych do olejków, bo taki jeden składnik potrafi zepsuć całe dobroczynne działanie czystych olejów, a nawet zaszkodzić. Niestety parafina może tak działać, zwłaszcza jak jest jej bardzo dużo. A wymieniona w składzie na pierwszym miejscu oznacza, że jest jej najwięcej. Dla wielu dziewczyn tutaj, jest to informacja dyskwalifikująca dany produkt, dlatego tak ważna. Też się nią zainteresowałam po Twoim poście, sprawdzam w necie, a tu parafina Buuu, a tak dobrze się zapowiadało. Tak, że to nie są posty wymierzone konkretnie przeciwko Tobie, tylko informacyjne po prostu. Nikt nie rodzi się z umiejętnością czytania i rozumienia składów

Cytat:
Napisane przez Patii97 Pokaż wiadomość
ja ją mami nic nie daje nawet jako baza jest do niczego, bo zaraz schodzi
Ajajajaj... I co ja biedna mam uczynić Chyba i tak kupię

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
PS. Jak komuś nie spasowała Miss Sporty to mogę wymienić się za Eveline do kruchych i łamliwych (bo ona na mnie nie działa + paznokcie się pogorszyły)


Cytat:
Napisane przez razdwapiec Pokaż wiadomość
Na przyrost najfajniej działa olejek z drzewa herbacianego. Możesz go wymieszać z innymi olejkami i wpuszczać pod paznokcie po kropelce.
O tak! Mój przyrost ruszył z kopyta, od kiedy połowa mojej mieszanki to olejek z drzewa herbacianego. U mnie czyni cuda Też daję po kropelce pod każdy paznokieć. A co spłynie wmasowuję w skórki i całe dłonie.
__________________
When all else fails, screw it!
Kot(y), Doktor Who i Spółka
Instagram

Edytowane przez Regista
Czas edycji: 2014-04-25 o 22:10
Regista jest offline Zgłoś do moderatora