Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-23, 22:54   #1771
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Jaki precyzyjny obrachunek Nie jestem w stanie określić, ile mam zaskórników, ale pewnie tyle, co porów, najwięcej w strefie T.



Moja też, gdyby nie kwasy, to mogłabym jechać na samych żelach i serach żelowo-wodnych. Ale pod oczami to u mnie nie przejdzie, tu muszę mieć coś treściwego.

Co do suplementów, to ja się od dawna nie suplementuję, bo zwyczajnie nie jestem w stanie zaobserwować, co jak działa. Ja się nawet ziółek boję pić po niemiłych sensacjach z wierzbownicą, jedynie co miętę lubię i się jej nie obawiam. Ale wychodzę z założenia, że jeśli już chcę sobie czegoś dostarczyć, to w postaci jedzenia a nie piguł.

a jak! Miałam ich mnóstwo gł w środkowej partii twarzy całe szczęście zima wszystko załatwiła.
Ńie wiem czemu zawsze są latem. Może popełniam jakiś błąd w wiosenno letńiej pielęgnacji czy oczyszczaniu. Nie wiem
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora