Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-24, 12:15   #1774
Sylwia1900r
Wtajemniczenie
 
Avatar Sylwia1900r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 464
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Trzymam kciuki, żeby Ci jeszcze bardziej nie zaszkodził.
Poprzednio używałam maści nagietkowej, ale denerwowało mnie klejenie się i nie wchłanianie, tylko mazała się po twarzy przez zawartość wazeliny, rano się budziłam a na twarzy nadal była tłusta warstwa i skóra niemiła taka, no i wazelina zapycha, niby nagietek w maści leczył ale lepszy taki wazelinowy specyfik na stopy, lub skórki przy paznokciach, a olejki przynajmniej do tej pory bardzo przysłużył mi się wiesiołkowy, poprawia wygląd cery od pierwszego użycia.

Dopisuję przy edicie taki nie związany z niczym wywód tak coś mi przyszło do głowy tak żeby się z kimś podzielić, że wazelina przy oczach spowodowała u mnie paskudną opuchliznę, takie miałam gały zamiast powiek że nie wiedziałam czym się ratować, nie miałam leków na oczy to złagodziłam to z początku lodem, a potem krople do oczu, arnika w żelu, także już uważam z wazeliną na twarz, nawet mleczka i toniki z wazeliną w składzie na moje oczy powodują nadal nawrót opuchlizny. Nie spodziewałam się w wieku nastolatkowym że starzejąc się będę musiała czytać składy kosmetyków, co w nich jest. I przeglądając forum i recenzje kosmetyków widzę że dużo kobiet nie lubi przy oczach wazelin, parafin i tych z ropy jakby się nie nazywały.

Edytowane przez Sylwia1900r
Czas edycji: 2015-01-24 o 13:21
Sylwia1900r jest offline Zgłoś do moderatora