Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-27, 14:16   #1793
zapaałka
Zakorzenienie
 
Avatar zapaałka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 5 805
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Jak nie da rady, to na pół wystarczy podzielić i 2 tabletki dziennie w sumie zażywać, oczywiście pilnować, czy nie ma biegunki albo częstomoczu itp dziwnych reakcji, choć wątpię.

Pamiętaj też o tłuszczu i wodzie, to polepsza wchłanianie, pisałam o tym kilka postów temu. A co to za forma wit C którą masz? Chodzi mi nazwę chemiczną?

Z suplementów wit E i A, poza tym np sok z granata, żurawiny, dzikiej róży, albo czarnego bzu, może też być tran, chociaż nie każdy go potrzebuje.
Myślę, że nie będzie problemu z dzieleniem na więcej niż 2 części, tabletki są bardzo duże, a jestem też w posiadaniu 'przyrządu' do ich dzielenia.
Przy 1000 mg nie było żadnych problemów, zwiększę dawkę i będę obserwować O wchłanianiu wiem, na opakowaniu też trąbią o przyjmowaniu z posiłkiem.

Skład to Ascorbic Acid i Rose Hips Powder, reszta to jakieś wypełniacze, stąd wolałabym kupić coś lepszego (jak to mówią darowanemu koniowi ). Tran łykałam, cudo na przesuszoną skórę na ciele, jednak na twarzy przyczyniał się do zwiększenia ilości wyprysków
__________________
WYMIANKA: kosmetyki, ubrania, WISHlista.
zapaałka jest offline Zgłoś do moderatora