Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-02-22, 09:08   #2862
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Jaki podkład dla mojej cery? - zbiorczy, cz. II

Cytat:
Napisane przez BreakIt Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy kojarzy któraś z Was może podkład w podobnym albo identycznym albo prawie identycznym ( ) kolorze jak make up forever HD 117 (taki jasny, żółciutki)... kolor jest dla mnie muczo idealny, niestety tylko kolor... (podkresla suche skórki o ktorych nie wiedziałam nawet, że je posiadam + włazi w pory + cena )
mam spory problem z dobraniem podkładu przez dużo żółtego pigmentu w skórze (taka ze mnie azjatka ) ...
Shiseido SP odcień sp 20, nie jestem jednak na 100% pewnaczy i on niepodkreśli skórek bo jest to podkład typu long lasting a MUF wydaje mi się dość delikatnym podkładem.

---------- Dopisano o 10:08 ---------- Poprzedni post napisano o 08:59 ----------

Cytat:
Napisane przez kicia555 Pokaż wiadomość
kosztuje 229 zł o ile dobrze pamiętam, mnie również z Diorem nie po drodze - tylko ze Stara jestem zadowolona i kiedyś daaawno temu z Dior Icone, no i jeszcze Dior Capture obecnie, całkiem fajny, ale drogi jak cholera a tak to nie lubię podkładów Diora
w ogóle wczoraj w gazecie doczytałam, że ten Air jest na bazie wody i to by wyjaśniało dziwne ściągnięcie cery jak po podkładzie matującym- nie znoszę takiego efektu
229 zł w kieszeni


edit:

w ogóle to powrócił kolor 026 Mlecznej Akwareli z Rouge Bunny Rouge dowiedziałam się w D.
nie mieli testera, ale jest dużo jaśniejszy niż 027 który ze strony D. zniknął i został wycofany- szkoda bo między 026 a 028 jest bardzo duża różnica i znów nie utrafię z kolorem to tak dla tych co lubią ten podkład
A najgorszy taki mat jest przy podkładach lekko kryjących bo jeśli ma się jakiekolwiek niedoskonałości to cera zaczyna wyglądać na zmęczoną.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora