Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nail Tek-i jak Wam pasuje?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-03-07, 09:33   #535
magrest
Zakorzenienie
 
Avatar magrest
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 4 607
GG do magrest
Dot.: Nail Tek-i jak Wam pasuje?

Cytat:
Napisane przez młodaa
Dlaczego moze zaszkodzic? jesli dobrze zrozumialam, to ie zgadzam sie, by sama odzywka wersji Foundation szkodzila, a wrecz przeciwnie-zdecydowanie pomaga.
Pomaga jeśli pokrywasz ją lakierem kolorowym.

Polecam przeczytać wątek, zwłaszcza od strony 9 postu #260 do strony 12. Bo od tego momentu wypowiada się Arwenes, która jest specjalistką w tej dziedzinie i pracuje na Nail Tekach już ponad 5 lat. Ona zna się na rzeczy i dużo się od niej dowiedziałam. Szkoda, że już się nie pojawia tutaj, bo bardzo mi pomogła swoją wiedzą.
A na Twoje pytanie, dlaczego samo używanie Foundation nie jest zalecane, też już arwenes odpowiadała, bo ja kiedyś popełniałam ten sam błąd. Odpowiedź masz w poście #300:
Cytat:
Napisane przez arwenes
Laski co Wy wyprawiacie jak to czytam to mi się włos na głowie jeży , Foundation to baza - odżywka podkładowa , ma za zadanie odżywić , wzmocnić i wyrównać bruzdy na paznokciu jest mleczna i lekko lepka , musi być pokryta lakierem kolorowym bo do Foundation po prostu przykleja się kurz i brud !!!!!!!!!!(o zgrozo!!!!!) dlatego po 3-4 dniach Twoje paznokcie są szare !
magrest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując