Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Ekokosmetyki - ZBIORCZY
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-01-15, 16:20   #90
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Ekokosmetyki-ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez EmilaDz78 Pokaż wiadomość
Faktycznie pielęgnacja Joppy stale gości u mnie na półce ,własnie szukam czegoś co ją przeskoczy bo trochę mi się znudziła,kremy konsystenje mają super lekką i w mrozy dodawałam po kropelce jakiegoś olejku.Podkłady testowałam ale mi nie podeszły,zresztą przetestowałam chyba wszystkie firmy mineralnePodkład Heavy coverage ładnie kryje ale jest cięzki i się po czasie roluje w okolicach nosa.Ja najbardziej lubię Blusche,Lumiere VV,Pixie Natural Finisch i AwGM.
Jaki masz odcień cery,ja mam light-medium latem medium,będę w poniedziałek lub wt. na poczcie mogłabym podesłać ci troche próbek podkładów i pielęgnacji Joppy(tylko akurat krem pod oczy mi się skończył)
I bardzo dziękuję za analizę;-)
Ojej, bardzo miło z Twojej strony Powinnam chyba zajrzeć na Twój wymiankowy (albo na PW) i przejrzeć, co ja mogę w zamian oddać (choć w kwestii wątków wymiankowych uprzedzam, że nie mam żadnego doświadczenia). Muszę przejrzeć swoje skarby kosmetyczne i może byłabyś czymś zainteresowana?...
W kwestii podkładów mineralnych jestem wciąż na etapie próbek, bo mam ich trochę, zamówiłam Blusche, Lumiere, Lucy. Mam korektor pod oczy pełnowymiarowy Pixie beżowy i bardzo jestem z niego zadowolona. Widzę też, że sporo firm minerałowych oferuje pielęgnację naturalną przy okazji (stąd moje zainteresowanie Joppą). Co do analizy składów to polecam sie na przyszłość, bo jak już o tym pisałam parę razy na tym forum, nie ja jestem taka mądra, tylko mam dobry słownik zainstalowany w komórce i robię z nim zakupy
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2011-01-15 o 16:21
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując