Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-01-06, 22:44   #2479
sandalina
Wtajemniczenie
 
Avatar sandalina
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 2 728
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
o i cena korzystniejsza niz DW ja wlasnie ciagle szukam i szukam testuje ostatnio wydawalo mi sie ze odkrylam 'cudo' ale jednak nie...bo nalozylam ktorys dzien z rzedu i wcale efektu photoshopa juz nie mialam :P ale moze i dobrze bo cene ma zabojcza - wolalabym jednak cos tanszego - wiadomo
slyszalam ze perfect match rimmela jest swietny - ale sama nie wiem niby fajnie sie go rozprowadza na lapce, ale mam wrazenie ze on jest typowo matujacy i sie do mojej cery nie nada jeszcze mam jeden do przetestowania , chialabym w koncu cos kupic i chociaz gdy sie pomaluje to wygladac jak czlowiek :P bo jade ciagle na probkach a to tez niedobrze dla mojej cery gdy nakladam codziennie praktycznie cos innego..
To prawda.
Ale jak nie przetestujesz na próbkach to wylądujesz jak ja z 12 fluidami do wyrzucenia (czasem koleżanki się litują... ).
Pędzel do nakładania fluidu jest podstawą. Koniecznie spróbuj!
Zastanawiam się też, czy to co nakładamy na buzię pod podkład ma znaczenie.. Ja muszę cały rok stosować faktor 50+ a to też pewnie ma wpływ na reakcje podkładu/fluidu...
Cóż.. musimy jednak odcierpieć swoje.. Powodzenia w poszukiwaniach!
sandalina jest offline Zgłoś do moderatora