Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pochwalmy się swoimi włosami - część IV
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-04-30, 20:15   #1610
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Pochwalmy się swoimi włosami - część IV

Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość
fluoxetine faktycznie fatalnie Cię ścięła pewnie jak sobie z nimi chodzisz że tak powiem luźno to nie widać tego ale fakt faktem zrąbała;/ ale zdarza się.. najlepiej się nie przyglądać włoskom po wizycie u fryzjera bo tak czy tak prawie zawsze są jakieś różnice w długości aha no i piękne masz te włoski


GagaFace ale masz grube włoski, chociaż ja bym je troszkę podrównała chociaż masz akurat na zdjęciu nierówne fale więc pewnie nie jest rzetelna ta długość prostujesz je czasem? ciekawa jestem jakby wyglądały

ciągle odkładam zrobienie sobie zdjęć ale już niedługo dodam swoje i pochwale się jeszcze jakie długie miałam jak miałam 12 lat i były takie gęste jak u GagaFace teraz też są gęste ale grzywkę mam od czubka głowy no i wiadomo ile to włosków mniej

Moje są proste jak drut.
Na zdjęciu są lekko falowane, bo miałam za pleciony warkocz na całą noc. Wyglądają też na lekko przesuszone...
Bo kołdra Tż strasznie żle wpływa na moje włosy.

Już przyzwyczaiłam się do tego że jak z nim śpie, to na drugi dzień mam kosmos na głowie.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora