Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-17, 00:00   #3362
aga89s
Rozeznanie
 
Avatar aga89s
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: w-wa
Wiadomości: 887
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ VI

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Moje nowe nabytki

Zioła Bajkału - wersja odżywcza
+ szampon
+ balsam
+ olejek

Złota maska do włosów
Czerwona glinka


Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Chciałabym Wam pokazać swoje włosy. Różnica to niecałe dwa tygodnie. Podcięłam końcówki, używałam głównie szamponu z chili, kallosa do omo, maski drożdżowej, hennary i sesy.
pierwsze zdjęcie - 3 sierpień
drugie - wczorajsze bez flesza
trzecie - wczorajsze z fleszem
Niestety nadal włosy są zrudziałe
masz cudne włoski

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Raz sie zyje rzucam zdjecie lwom na pozarcie.
Przygotowana psychicznie na krytyke
Na swoja obrone mam tylko to, ze wlosy wysuszone i lekko wymodelowane na okraglej szczotce
masz śliczne włosy i ten kolorek więc nie marudź
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Witam i przypominam się. Cały czas czytam, mimo że nie piszę zbyt często.
Teraz zachęciło mnie pisanie o laminowaniu włosów. Robię to troszeczkę inaczej. Rozpuszczam 1 ml żelatyny i dodaję trochę gliceryny (jak juz rozpuszczona żelatyna ma letnią temperaturę tak około pół litra płukanki) i taki roztwór jest ostatnią płukanką. Tzn. olejowanie (u mnie na noc) mycie odżywką co jakiś czas szamponem, następnie maska plus jakies półprodukty np. keratyna + hialuron lub jedwab + gliceryna i inne (zawsze proteina i nawilżacz) po godzinie spłukiwanie maski i przapłukanie włosów żelatynowym roztworem letniusim.
Efekt: puszyste, zdyscyplinowane, zamknięte łuski, sypkie, podniesione u nasady, proste ale nie druty mięciusie, dobrze układające się, lśniące, no wiecie taka lustrzana tafla jak u azjatek (tylko to są proporcje do moich włosów zaczynałam od minimalnej ilości, patrzyłam na efekt i szłam dalej, aż do efektu na którym mi zależało)
o tym sposobie jeszcze nie słyszałam, muszę wypróbować to laminowanie

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
A widziałaś sole, perełki i inne pierdułki z Organic Shopu (w Kalinie)? Brzmią bardzo apetycznie. Chociaż teraz mają mocno okrojony asortyment i trzeba poczekać na dostawę. Ja nie mam wanny, więc mnie takie wynalazki niestety nie interesują.
ja dostała próbkę z Kaliny, ale też nie biorę kąpieli. zużyję za to do stóp
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no, nie zapeszajmy!!! w poniedziałek był strzał, a czy trafny - to się okaże ale prewencja musi być, rozstępy mi się nie widzą właśnie się zastanawiam, skąd tu w niemczech najlepiej wziąć dobry olej z dzikiej róży, bo on podobno najlepszy do tego typu zabawy...
a to nie macie Alepii w Niemczech?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Musze to napisać, no muszę.
W bio2you mają bardzo niepraktyczne i nieprzemyślane dozowniki dla toniku i serum. Taki dozownik jak przy kremach, tonik i serum rozchlapuje się dookoła - ani tego na twarz bezpośrednio się nie da zaaplikowac, ani na palce.... wiem, że tonik niby mozna na wacik, ale szkoda, żeby mi wacik połowe toniku zeżarł! Wolę psiknąć tonikiem na twarz i ewentualnie przetrzec wacikiem celem zdjęcia nadmiaru. Muszę przelać do buteleczek ze sprayem, bo inaczej połowę zmarnuję.
maseczka też ma tragiczny dozownik, za mało pompuje. trzeba się namachać żeby wydobyć potrzebną ilość

Cytat:
Napisane przez hola ola Pokaż wiadomość
JP91 piekne włosy widac różnicę

Effa sliczne włosy mogła bys zrecenzowac swoje kosmetyki do włosów co
zamówiłam na iherbie spray i pomade polecane przez Ciebie

Natko tez uwielbiam kuracje torebek JMO, odczucia moje sa identyczne z Twoimi


witam nowe Duszki gratuluje pięknych zakupów
musze sie pochwalic - przyszły moje ruseczki z biorapu :
1. organic therappy - złoty scrub do twarzy
2. organiczna emulsja do twarzy do 35 lat
3. moja perełka NS absolut anti-age - emulsja naprawcza do twarzy z ekstraktem z czarnego kawioru
będe uztwała na noc, na dzień jestem wierna ekoampułce p&r
4. szampon ziołowo dziegciowy dla małża
super nabytki, szalałyście z ruskami jak mnie nie było

Cytat:
Napisane przez Melya Pokaż wiadomość
W tym linku jest napisane, że wycofują tylko 4 olejki, odżywkę z morelą oraz balsam z pomarańczą i wanilią. Na szczęście żaden z nich nie jest jakimś moim wielkim hitem. Trochę żal olejków.
szkoda bo balsam całkiem niezły

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Dotarł bioarp
- sufle do ciała
- maseczka do włosów
- olejek regenerujący

Co do składu maseczki do włosów ...... no cóż....... ze składu wypadła im jedna linijka - dokładnie ta, w której figuruje dimethicone
ach kolejne zakupy

użyłam drugi raz serum zwężającego pory Organic Therapy i muszę powiedzieć że zapowiada się całkiem fajnie, na pewno lepszy niż holistic, ale jeszcze muszę potestować dłużej na ostateczną ocenę

poza tym popsuła mi się pompka od filtra JMO w połowie
__________________
Smile! life is beautiful

5w1 [SIZE=1]

Żywienie - praca, pasja, całe życie
http://przepisnik-vita.blogspot.com/

Edytowane przez aga89s
Czas edycji: 2012-08-17 o 00:02
aga89s jest offline Zgłoś do moderatora