Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wyrolować problem, czyli dermaroller
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 18:29   #564
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Wyrolować problem, czyli dermaroller

Cytat:
Napisane przez katja_24 Pokaż wiadomość
ale sie zaopatrzylas Moge spytac, jaki jest koszt tch wszystkich przyjemnosci? Oprocz rolki rzecz jasna?
Ja teraz mam przerwe, poza tym caly czas staram sie doprowadzic do porzadku swoja skore pod oczami, ta przerwa w stosowaniu olejkow to nie byl dory pomysl. Teraz zaczelam eksperymenty z vitasource, zobaczymy.

Trochę kasy wydałaśmy na to wszystkom (to były wspólne zakupy bo urządzenie może być używane przez kilka osób), ale było warto. Peeling kawitacyjny kosztował coś ok. 180 zł ale jego działanie jest doprawdy zachwycające nigdy jeszcze nie miałam takiej pięknej cery, pory zwężone, cera rozjaśniona - nie przypuszczałam że tak proste urządzenie może zdziałać takie cuda z moją skórą. Nigdy wcześniej nie miałam zabiegu kawitacji, więc nie bardzo wiedziałam czego się spodziewać, kupiłam go z namową jednej ze sprzedawczyń do zabiegów z rolką, ale teraz dziwię się jak mogłam do tej pory obyć się bez niego

Reszta dziewczyn nie rolkuje się, więc robią tylko peeling na to gotowa ampułka, żel orientany do sonoforezy, wtłaczają ampułkę, na to maska. Efekty super, dziewczyny też są bardzo, bardzo zadowolone .


Żel z betaglukanem i owsem kosztuje ok. 50 zł, ale jest go 200 ml więc też go podzieliłyśmy.
Mam jeszcze żel z papainą, podobno lekko złuszczajcy, ale używam go jako maseczkę między zabiegami z rolką, albo dodaję do swoich mazideł, bo świetnie nawilża.




Cytat:
Napisane przez ewciaa82
.Mozesz mi napisac jakis prosty w skladzie przepis,bede bardzo wdzieczna. Chodzi mi o to zebym odrazu nie skakala na gleboka wode, bo jak czytam te opisy to mi cala tablica Mendelejewa wiruje przed oczami Cos z witaminka C najchetniej..no chyba,ze te gotowe do wykonania serum by sie nadawalo(przykladowo takie z ZSK)

Z witaminą C najłatwiej jest zrobić serum na bazie żelu hialuronowego np. mniej więcej 1 ml żelu hialuronowego, do tego 1 miniłyżeczka witaminy C, dodać niewielką ilość argininy do podniesienia pH - żeby nie szczypało zbyt mocno, możesz dodać do tego kropelkę pantenolu. Wszystko wystarczy wymieszać i nałożyć na oczyszczoną buzię, potem rolować. Po rolowaniu możesz nałożyć mieszankę olejową składającą się z dowolnego olejku plus 1 kropla olejowej witaminy C i 1 kropla witaminy A. Chyba prościej się nie da.

Edytowane przez geraldine2030
Czas edycji: 2012-09-30 o 18:50
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując