Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Efekty olejowania paznokci / część 2
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-01-22, 12:25   #1579
Drakan
Zadomowienie
 
Avatar Drakan
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa/Włocławek
Wiadomości: 1 493
Dot.: Efekty olejowania paznokci / część 2

Cytat:
Napisane przez LuLila Pokaż wiadomość
No chyba żartujesz, to ja trzy dni przed promocją kupiłam Za ile? Reszta też przeceniona? I do kiedy ta promocja? Może sobie zapasy zrobię



Ale długa płytka Super efekty



Dziwna sprawa, a może reagują tak na zmywanie, a nie na lakier/odżywkę?
Powiem tak: co do odżywek lakierowych mam pewność. Paznokcie po nich z reguły po jakimś czasie są w gorszym stanie. Odstawienie odżywki powoduje poprawę. Natomiast ze zmywaczem może tak być, i nawet jeżeli to nie lakier powoduje zniszczenia czym zatem się go pozbyć? Dodam, że mam zmywacz bez acetonu z dodatkiem oleju kokosowego (zielony z biedronki, jak do tej pory spisuje się najlepiej ze wsztstkich zmywaczy). Zaraz po zmywaniu w paznokcie wsmarowuję olej. Za pewnym faktem, że lakier nie służy może być również rzecz taka, że miejsca w których lakier pryska również są suche. No i jedna rzecz, która też zaskakuje to trzymanie lakieru krótko i zmycie go nie powoduje szkód. Gdyby rzeczywiście zmywacz był zły, susz powinien wystąpić od razu, a nie występuje.
Możliwe też, że są lakiery lepsze i gorsze, bo po niektórych suchota nie jest tak upierdliwa.
__________________
Matematyk to maszyna do zmieniana kawy w twierdzenia.




Drakan jest offline Zgłoś do moderatora