Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-06-02, 14:19   #2701
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ XI

Ale czyste mieszanki ziolowe, zadnego owocu tam nie ma?Nie moze tam tez zadnej herbaty, same czyste ziola musza byc.
ja to jak patrzylam to bylam w osiedlowym spozywczaku, pozniej na osiedlu obok, gdzie jeszcze w moim dziecinstwie byl to samoobslugowy. POzniej niedaleko weszlam do nowego spozywczaka i tam sobie PU-Er kupilam. Mialam juz moja pokrzywe to nie przygladalam sie czy czyste mieszanki ziolowe maja, pewlno czarnej, zielonej i owocowych widzialam. Poza tym pojedyncze ziola, ale to juz tak patrzylam bo patrzylam. Moje oczy byly skierowane juz tylko na czerwona herbate. W duzych marketach jak kaufland, Polo Market czy Intermarche, to wlasnie za mlekiem tam polazlam i na herbaty juz nie patrzylam. tylko wlasnie to wszystko juz daleko od chalupy, wiec tak sobie narzekam, ze tylko mleko i daleko od domu w duzym sklepie, gdzie nie tylko spozywka i rzeznik jest, ale i inne rzeczy. W zwyklym spozywczaku nie uswiadczysz. na polce kilka rodzaji czarnej , zielonej i owocowej herbaty plus pojedyncze ziola, a jak sie pani pytasz, to wywalaja galy i nie wiedza o co sie pytasz :-/

Ja to myslalam ze jesli w polskim Rossmannie jest herbata Kräuter Synfonie to mialabym problem z glowy, ale musialabym dokupic filtry i parzenie w szklance takim filtrem ... troche przyduzawy. Wolalabym cos w saszetkach, porzadna, sypka robie w domu w 1,2 l czajniczku.

Znalazlam saszetki
http://www.rossmann.de/produkte/King...-1761030839-52

tylko ten Sternanis mnie o bol glowy przyprawia. Jest prawie na koncu, to moze nie bede go czula ...

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-06-02 o 14:26
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora