Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-09-10, 22:20   #2002
Milcząca
Raczkowanie
 
Avatar Milcząca
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 230
GG do Milcząca
Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Milcząca, ja od dwóch miesiecy mieszakam w warszawie i wierz mi, tez zauwazylam roznice w wodzie...a przeprowadzilam sie z tego samego miasta co ty
ale ja tylko na miesiąc jakos bardziej lubie Lublin

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Jelsi chodzi o puder - mika jest , niestety, dosyc drazniąca, jest szczegolnie nie polecana dla cer naczyniowych. Ma duze czasteczki o ostrych, poszarpanych krawedziach i wlasnie z tego powodu powoduje reacje alergiczne. Dodatkowo, w Twoim pudrze jest mnostwo konserwanto - moze to któryś z nich.
to chyba nie są konserwanty, bo w dermoklarze którym codiennie myje twarz (musze wkońcu dokonczyc opakowanie) są chyba wszystkie takie same...więc moze to ta mica...juz mi te grudki zeszły ale tak naprawde to nic z tego nie rozumiem kiedys myslałam,ze mam sucha cere a potem było dla mnie oczywiste ze jest ona mieszana (skoro to słynne "T" jest moim udziałem) ale kiedy byłam na czyszczeniu twarzy to kosmetyczka powiedziała mi juz nie pamietam dokładnie co ale ze niby na policzkach mam naczynkową cere...ja juz naprawde nic z tego nie rozumiem i nie wiem jak to sprawdzic i kto mi wkoncu moze powiedziec

przepraszam za offtop

...i jak ja mam sobie w taim wypadku dobrac jakis dobry kosmetyk do mycia twarzy skoro nawet nie wiem do jakiego typu cery
__________________
Sen chodzi wokół łóżka, czeka aż zamknę oczy by opowiedziec mi o Tobie...

Edytowane przez L_V
Czas edycji: 2007-09-11 o 10:48 Powód: post pod postem
Milcząca jest offline Zgłoś do moderatora