Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - moja metamorfoza
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2004-01-08, 07:24   #3
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: moja metamorfoza

Hej Madziu
To też zależy jak dużej chcesz zmiany.
Z tego co widzę włoski masz w artystycznym nieładzie. Pewnie dość ciężko jest Ci je ujarzmić nawet spięciem.
Takie blond włosy, zwłaszcza jeśli nie są bardzo gęste najlepiej wyglądają, jak są ścięte maksymalnie do długości ramion - wymagają jednak dość dużej wprawy fryzjera. Odpowiednio podcieniowane pozwolą również na stworzenie asymetrycznej grzywki. Do której zresztą cię namawiam.
Nie chodzi nawet o czoło, ale nadanie lekkości fryzurze, która sama automatycznie poprawi owal twarzy.

Jeśli włosy ciemnieją Ci na zimę, to faktycznie delikatny balejaż na pewno nie zaszkodzi.
Jeśli pójdziesz w delikatny odcień złotego blond, to bardzo do tego będą pasowały delikatne pastele łososiowo - różowe, jasny koral, brzoskwiniowe w postaci cieni do powiek, różu i błyszczyka. Takie kolorki możesz łączyć zawsze z grafitem, butelkową zielenią, brązem.
Te kulki Avonu na pewno są za ciemne.
Postaram się dzisiaj coś wyszperać dla Ciebie http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

Jeśli natomiast schłodzisz kolory zimnym blond pójdź w makijażu raczej w kierunku chłodnego różu, szarości z grafitem, chłodnych beży i brązów aż po kolor gorzkiej czekolady - takie kolorki na powiekach;
Na policzkach chłodny róż, a na ustach chłodny róż bądź kawa z mlekiem lub toffi.

Zwróć uwagę na te dwa ostatnie makijaże. Jeden jest ciepły a drugi chłodny.

Serdecznie Cię pozdrawiam i jak coś mi wpadnie ciekawego w oko to na pewno się odezwę http://www.wizaz.pl/w-agora/icons/icon7.gif

AgaZ
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (48,8 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image5.jpg (56,2 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image2.jpg (29,0 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image24.jpg (196,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image24.jpg (120,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image3.jpg (15,3 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Image8.jpg (211,2 KB, 3 załadowań)
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując