Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-15, 14:16   #15
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Jestem facetem i potzrebuje kobiecej porady

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
To ja może doradzę coś ze strony kosmetycznej- bardzo na korzyść byś zmienił wygląd niewielką rzeczą- gdybyś poszedł do kosmetyczki na wyrwanie tych kilku włosków pomiędzy brwiami.
U obu płci nigdy nie wyglądają one dobrze. Ale zaznacz, że kosmetyczka ma tylko i wyłącznie wyrwać te brwi na środku, niech nie tyka Ci łuków brwiowych...

Potem wystarczy jak sam kupisz pęsetę i będziesz co jakiś czas usuwać nowo wyrastające.
Wiem, że jako facet możesz mieć duże opory przed takimi zabiegami ale wierz mi, że naprawdę nie wygląda to ani ładnie, ani estetycznie.
zgadzam sie zreszta nawet nie widac ze brwi sa wyrywane
co do oprawek to najlepiej jak je doradzi osoba ktora sie na tym zna, ale zawsze mozesz miec tez soczewki duzo moich znajomych je ma i nikt nie narzeka ale wiadomo kazdy lubi co innego
fajnie wygladasz na zdjeciach, nie widze zebys musial cos w sobie zmieniac
jezeli chodzi o ubior to to tez zalezy od budowy, mi ogolnie podobaja sie mezczyzni w lekko luzniejszych spodniach, butach sportowych ale nietypowych adidasach, converse ma fajne meskie i do tego jakis seterek wkladany przez glowe, ale musisz znalezc cos w czym bedziesz sie czul dobrze
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując