Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Największe grzechy Klientów ;)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-22, 18:15   #56
agusiamyszka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 2 255
Dot.: Największe grzechy Klientów ;)

mnie naszczescie nie wciskaja zadnych kosmetykow

chodze w sumie do 3 fryzjerow -
1 -wypasiony, tzn ladnie urzadzony, duzy. jest tam kosmetyczka. jest recepcja, w gablotach kosmetyki ktore mozna kupic, ceny srednie (np za pasemka, farbowanie z modelowaniem place 60-70 zl, tzn placilam mam teraz wlosy na zapalke wiec nie ma sensu u nich farbowac)


2) moj osiedlowy fryzjer. obcinalam sie tam pare razy, teraz po przerwie 2 razy obcinalam sie na krotko (cena niska - bo 20 zl z myciem, prosty salon, bez bajerow i "kawki")

3) fryzjer w miescie, placilam niskie stawki za obciecie grzywki(2zl) podciecie ogolnie do 15 zl
tak samo jak 2 - prosty salon bez bajerow.

ale wroce do tematu. fryzjerka 1) prostowala mi wlosy po pasemkach i uzywala jakiegos psikadla. w kablocie widniala cena 20 zl, zapamietalam nazwe kolor i rodzaj i kupilam za 14 zl w hurtowni fryzjerskiej tj prosalon 2 fazowy spray

fryzjerka 2 - podczas 1 wizyty proponowala mi cos na oslone wlosow podczas prostowania (nie z jej gabintu bo nie ma takich rzeczy;p)

no i ost mowila o jakiejs skrzypowicie zeby wzmocnic wlosy i jedwab bo mi sie pusza ;p

i to mi sie podoba - patrze na kwc na recenzje i kupuje kosmetyki ktore wiem ze mi sie przydadza i ktorych bede regularnie uzywac i zwracam uwage na cene. patrze tez na opinie jakis specyfikow aptekarskich

ja myje obecnie wlosy codziennie, co 2 dzien to szampon mi starcza na krotko, po co mam kupowac u fryzjerki za 40-50 zl (nie wiem ile dokladnie ;p) jak moge kupic za 5 zl?

czasami- czesto modeluje wlosy pasta. pasta joanny starcza mi tak na miesiac czasu. place za nia 6-8 zl. gdybym miala kupic jakas markowa fryzjerska paste o podobnej pojemnosci za 40 czy 60 zl to bym zbankrutowala (placac 100 zl m-nie za farbe, sciecie w salonie i cos dol stylizacji)
agusiamyszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując