Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-16, 17:46   #670
S1oneczko
Raczkowanie
 
Avatar S1oneczko
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 202
Dot.: moj typ kolorystyczny

[1=41606c31298bccbf4cae52b 7859efbfee487d7f9;1328436 3]podepnę się pod wątek, coby się upewnić. wydaje mi się, że jestem wiosną, choć pewności nie mam, bo się na tym nie znam.

1. Jak się opalasz?
ciężko, prawie wcale-moja opalenizna przy innych ludziach i tak wygląda blado. na początku na różowo, później kolor jest złotawy
2. Kolor oczu
brwi bardzo rzadkie, bardzo jasne i jasne rzęsy, oczy szarozielone z małymi, żółtymi plamkami-obwódka bardzo delikatna, nieznacznie ciemniejsza od tęczówki

3. Piegi
jasne, złociste-dostaję ich od słońca. zimą praktycznie w ogóle.
dużo "całorocznych" pieprzyków na ciele w tym samym kolorze.
4. Cera
bardzo jasna, brak rumieńców, ciepły odcień-złotawy, żółtawy?


5. Naturalny kolor włosów
"mysi", ze złotymi refleksami, od słońca włosy mi jaśnieją, robią się złoto-rude refleksy. jako dziecko byłam słomianą blondynką

6. Kolor ust (naturalny oczywiście)
kolor jasny róż

7. W jakich kolorach
najlepiej czuję się w czerni i kolorach ziemi, ale ok jest też pomarańczowy albo czerwony. źle wyglądam w odcieniach niebieskich (wyjątkiem może być turkus), w kremowym wyglądam na blado-chorą.

to jak? wiosna?[/QUOTE]

Moja droga jesień Oczywiście miałaś rację, że jestes ciepłym typem urody. Poniżej uzasadnie w kilku zdaniach, dlaczego akurat jesień, a nie wiosna.

1. Wiosna nawet wtedy kiedy jest blada, w momencie kiedy stoi przy osobie o chłodnym typie wydaje się musnieta słońcem. Opala się dosyć łatwo- ale nie zawsze, na intensywne barwy zawsze z domieszka złotego lub brzoskwini. Panii jesień nie opala się prawie wcale lub minimalnie, zawsze na delikatny złoty kolor.

2. Wiosna posiada ciemniejsza oprawę oczu. Jesień niekoniecznie, raczej jest ona jasna, lub w przypadku osób o naturalnym rudym kolorze włosów czesto bardzo jasna. Oczy z plamkami w kolorze rudego, żółtego, złotego i pochodnych są typowe dla jesieni. Podobnie jak mały kontrast pomiędzy białkiem a kolorem tęczówki.

3. Piegi- wiosna , jesień- zawsze w odcieniu rudym

4. U Ciebie jest brak rumieńców- to typowe dla jesieni, nietypowe dla wiosny. Wiosna posiada naturalne brzoskwiniowe rumieńce.

5. Złote refleksy, ok ciepły typ urody

6. Jasny róż- nie wiem o jaki jasny róż Ci chodzi, ale jeżeli o ten o którym myślę, to nadal jesień przeważa

7. Typowe kolory dla jesieni to kolory ziemi. Jesień dobrze wygląda w odcieniach niebieskiego: turkusowym i niebieskozielonym. Krem to kolor wiosny. Nie rozumiem skąd ta czerń W czerni - mam na mysli prawdziwą mocno kontrastowa czerń , jest dobrze tylko zimie. Wszystkie inne typy urody przytłacza, postarza, wyostrza niedoskonałości i sprawia, że skóra wydaje się bledsza.

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Aneczka91 Pokaż wiadomość
A jakim ja jestem?

1. Jak się opalasz - opalam sie dosyc szybko, Odcien mojej opalenizny jest zdecydowanie ciepły,złotawy.

2. Kolor oczu -piwne

3. Piegi - brak

4. Cera - moja cera ma jasny odcien
5. Naturalny kolor włosów - Ciemny blond z przybłyskami jasnego .
6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jasne

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Hmm..szczerze mowiac sama nie wiem .Lubię czerń , i kolory błękitne;]
hm.... a to zagadka Mozna prosic o zdjęcie? Chodzi mi najbardziej o kolor skóry i włosów. Jakieś naturalne zdjęcie. Jeżeli zmieniłas olor włosów może być z czasów kiedy jeszcze się nie farbowałaś. Najlepiej bez opalenizny i z.

Co z oprawą oczu- ciemna, jasna? Rumieńce? Usta bardziej różowe, czy czerwone?

---------- Dopisano o 18:37 ---------- Poprzedni post napisano o 18:35 ----------

Cytat:
Napisane przez budyniek90 Pokaż wiadomość
Zdjęcia bez makijażu na razie nie posiadam
Co do rumieńców - zawsze wszyscy mówili, że jestem strasznie blada, nawet gdy sie zmęczę albo zdenerwuję robię się jeszcze bledsza. Nieraz słyszę 'dobre rady' idź na solarium albo opal sobie twarz
Lepiej wyglądam z podkładem z domieszką żółci niż różu [tak twierdzi mama i siostra ]
budyńku nie jestem w stanie okreslić Twojego typu na podstawie opisu. Mozxliwe, że jestes mieszanym typem urody. Nie powiem, dopóki nie zobacze zdjęcia. W tym momencie mówię szczerze, że po prostu nie wiem. To tak jakby zgadywać jaka będzie jutro pogoda bez dostepu do prognozy pogody. Bez zdjęcia nie da rady.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Cytat:
Napisane przez black_cougar Pokaż wiadomość
Dziewczyny, błagam o pomoc!
Przejrzałam tysiące stron, analiz, typów.. i kurcze w żadnym nie moge się odnaleźć.... coś mi podpowiada,ze jestem wiosna, ale własciwie w kazdym typie urody znajde kilka cech
Może któraś się wypowie ?

1. Jak się opalasz - opalam się bardzo wolno, bez dużych poparzen, bo używam wysokich filtrów, opalenizna brązowo-złotawa.


2. Kolor oczu - oczy koloru niebieskiego z ciemną obwódką, dosyć jasne, brwi i rzęsy dość ciemne, ton, dwa jaśniejsze os koloru włosów.


3. Piegi - mam i to sporo odcień raczej jasny brąz


4. Cera - rzadko się rumienię, cerę mam bardzo jasną, bladą, - znajomi mówią,ze wygladam "niezdrowo", dlatego tylko latem mam zdrowy odcień skóry. Ogólnie odcień chyba ciepły, jasno brzoskwiniowy?


5. Naturalny kolor włosów - mój naturalny to kasztanowy brąz, złociste refleksy.


6. Kolor ust - koralowy, widoczny - zaróżowiony.

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?

dobrze czuję się w fioletach, pomaranczach, brązach, kolorze amarantowym, granacie i żółci - kolorach dość ciepłych, natomiast czern, biel mnie przytłaczają, w chłodnych odcieniach wyglądam dość "nieświeżo"


czekam na opinie i z góry dziękuje !

ps; kolor włosów na zdjęciach NIE jest moim naturalnym !!! mój przechodzi bardziej w brąz !!
Na wstępie- bardzo ładne fotki.
Po kolorze skóry i innych incych cechach które opisałaś i ja zauwazam na zdjęciu jestem prawie na 100% pewna, że jestes jesienią. Chciałabym zobaczyć jakieś zdjęcie w naturalnym kolorze włosów i bez makijażu, bo jednak jego odcień jest minimalnie inny od reszty ciała.(mogą być zdjęcia z dzieciństwa-tylko bez przesady w ta stronę, nie przeszkadza mi to w niczym). Potem postaram się wkleić charakterystyczne zdjęcia wiosen i jesieni. Zobaczysz, że ich odróżnienienie już nawet z daleka nie jest wcale az takie trudne

Edytowane przez S1oneczko
Czas edycji: 2009-07-16 o 17:29
S1oneczko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując