Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - balsam brązujący-WĄTEK ZBIORCZY(balsam vs samoopalacz, jak nakładać, kremy bez dha)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-08-13, 16:16   #1741
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Balsamy brązujące :D

Witam.

Dostałam w prezencie Garnier - skóra muśnięta słońcem dla skóry ciemnej. Nigdy nie używałam tego typu kosmetyków. Ba! Wręcz starałam się lekko wybielić, bo jestem z natury stosunkowo ciemna.
Przerzuciłam kilka stron na temat tego typu balsamów i już troszkę informacji mam, ale nie znalazłam odpowiedzi na nurtujące mnie pytanie: czy można się wystawić na intensywne działanie promieni słonecznych mając skórę posmarowaną tym balsamem? Nie powstaną jakieś plamy, przebarwienia?

Niedługo wyjeżdżam na parę dni popluskać się nad jeziorkiem, więc siłą rzeczy trochę się opalę. I jeszcze jedno pytanie: czy mogę stosować na ten balsam filtry?


Z góry dziękuję za odpowiedź.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując