Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-01-28, 08:20   #1
marzenawolcz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: wędrzyn
Wiadomości: 10
GG do marzenawolcz

pomocy odkupiłam zestaw nie wiem co do czego i co jeszcze mi potrzebne


witam serdecznie jestem nową użytkowniczą forum i wogóle nowa jeśli chodzi o przedłużanie paznokci, wczoraj odkupiłam zestaw od znajomej która wyjeżdza i kończy zabawę z paznokciami, proszę o pomoc ( najbardziej mi chodzi o żele) co to za żele do czego? i co jeszcze będe potrzebować, chciałabym nauczyć się robić paznokcie metodą żelową
podaje opis co jest w zestawie:
lampa tunelowa 36 W
cleaner neonail 100ml
tipsy ( krótka kieszona ) exellent
i dwa opakowania jakiś bez nazwy ale wszystkie są mleczne i chyba z plastiku
cleanet basic 600ml
primer naildesing
klej do tipsów silccare
no i teraz zagadka:
clear gel 15ml allepazkocie( jak otworzyłam to jest całkiem przezroczysty i widze troche brokatu- pewnie zabrudzony!)
pink gel 15ml miracle
kompletnie nie wiem do czego te zele słuzą - czy sa jedno fazowe? co musze dokupic chciałabym sie nauczyć robić paznokcie na tipsie zelem jednofazowym ale tez nauczyc sie robic frencza prosze o pomoc jakie zele musze dokupic ? jakiej firmy chodzi mi o tanie bo to do nauki , ale nie jakiś szajs , i czy jest jakas instrukcja do robienia paznokci zelem jednofazowym ( szukałam w internecie i kazdy pisze inaczej a ja chciałabym wiedziec jakie są podstawy , co sie piłuje ile razy co matowi ile razy zel nakłada) bardzo prosze o pomoc
oczywiscie w zestawie jest jeszcze gilotyna jakieś lakiery ( do czego te lakiery? ) i ozdoby jakies to wiem ze mozna wtapiac ale w która wastwe no mam tyle pytan ze hej jakby ktos chciał mi pomóc podam nr gadu 13962590 pozdrawiam
marzenawolcz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując