Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-02-12, 19:46   #13
duleczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 107
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr Pierre Dukana, cz. 5

No to i ja się zamelduję w nowej części. 3 tydzień dukania, mniej mnie o ok. 4kg.
Ale. Miniony weekend pełen był grzechów. Nie będę Wam szczegółowo opowiadać, grunt że były i % i pack-man= syndrom dnia następnego. Wychłostałam się sama, ze grzechy bardzo żaluję, bo przybyło mnóstwo.... Od poniedziałku trzymam się mocno na P. - zeszło ze mnie to wszystko co napakowałam. Stracony tydzień, no ale cóż. za grzechy trzeba pokutować 2 fazę postanowiłam robić 4/3, tak mi najwygodniej chyba będzie, aczkolwiek jeżeli będę czuła potrzebę modyfikacji to jej nie wykluczam. Na proteinach czuję się bardzo dobrze, aczkolwiek 4 dnia czuję już lekkie ssanie warzywne (chociaż może być to wynik warzywnych zakupów).
Aktualnie w piecu siedzi pasztet drobiowo-wołowy z dodatkiem warzyw, pachnie obłędnie.

Dziewczyny, które wstawiły fotki "przed/po" , Lanka, Wiolqn, Betii5. Jesteście niesamowite, bardzo, bardzo Wam gratuluję (Berlinianka, Tobie tez gratuluję, ale trochę mniej :P )
Mam nadzieję, że w czerwcu będę Wam mogła zaprezentować własne wyniki (w teście mi wyszło,że koniec czerwca osiągnę swoją wymarzoną wagę).
Strasznie długa droga przede mną, no ale skoro się tak zapuściłam to muszę teraz pocierpieć
duleczka jest offline Zgłoś do moderatora