Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czarna lista składników w kosmetykach
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-24, 13:08   #140
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Chemia w kosmetykach

mgielka321 akurat Rossmann to świetne miejsce wbrew pozorom. Gdy opróżniałam swoją łazienkę (w ramach rewolucji kosmetycznej) to Rossmann stał się moim ulubionym sklepem. Zerknij na wątek rossmannowski w dziale biochemia kosmetyczna. Po jego lekturze zakupiłam wiele rzeczy z tzw. marki własnej Rossmanna dla dzieci (żel po prysznic calendula, krem z cynkiem calendula, krem do twarzy extrasensitive, płyn do kąpieli, szampon, balsam/oliwka do ciała). Żeby za dużo nie offtopować, to podpowiem Ci, że balsam do ciała z dobrym składem z Rossmanna to balsamy z serii dziecięcej babydream (niebieski) albo babydream fur mama (różowy dla kobiet w ciąży - mój ulubiony mimo braku ciąży). Cena 10-12 zł (jak jest w promocji to taniej).

W normalnych sklepach łatwiej znaleźć kosmetyki pielęgnacyjne (kremy, balsamy, szampony) z dobrym składem niż kolorówkę (tu zostaje praktycznie tylko internet i podkłady mineralne, z którymi się właśnie zaprzyjaźniam).
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując