Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak zmyć czarną farbe z włosów??? Pomocy!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-11-05, 20:14   #17
Mariti
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 2 431
Dot.: Czarne włosy-jak wypłukać farbę ?

Cytat:
Napisane przez Madzia1552 Pokaż wiadomość
Ostatnio wybrałam się do sklepu po farbę,miałam wziąść czekoladowy brąz ale ze sklepu wyszłam z czarną farbą...Niewiem co mi odbiło ale zafarbowałam się na czarny Strasznie tego żałuje bo kompletnie nie podoba mi sie ten kolor ani to jak w nim wyglądam.Uczę się na fryzjerke więc podpytałam mojej szefowej co mi poradzi na wypłukanie farby ale jakoś nic specjalnego mi nie doradziła.Słyszałam że szampony przeciwłupieżowe i oczyszczające mają takie działanie,czy któraś z was stosowała takie szampony i wypłukały farbe ??
Skoro uczysz się na fryzjerke , powinnaś wiedziec, że naturalnymi sposobami nie usuniesz barwnika czarnego z włosa, przynajmniej nie całkkowiecie. Żadens zampon rumiankowy ci nie pomoże, przeciwłupieżowy natomiast faktycznie, może przyspieszyć usuwanie barwnika, ale na pewno nie zejdzie on do końca. Jeśli jednak farbowałas na czarno pierwszy raz a kupiłaś farbę o słabych barwnikach ( własnie jaką farbą farbowałaś) kolor może Ci sie sprać po pewnym czasie do ciemnego brązu czy innego podobnego koloru najprawdopodobniej w ciepłej tonacji.
__________________
"Well-behaved women rarely make history."

Marilyn Monroe
Mariti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując