Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-02-07, 11:24   #1056
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VIII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
eeeeee ja ściągałam ze stanów po18-20. A bywało, ze okazyjnie sa po 9zł np... Kiedyś trafisz
Może

Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
używam skrobii takiej zwykłej ze sklepu mąki ziemniaczanej i dodaję do niej odrobinkę jedwabiu w proszku z mazideł.

tam też możesz kupic specjalną skrobię dry flo, która jest bardziej starta że tak to nazwe, ale nigdy jej sama nie stosowałam, ja mam ta sklepową


trzymam ją w pudełeczku po kremie bambino i nakładam pędzlem d pudru

a i ma własciwośi matujące
Ale to tak bardziej puder niż podkład Puder już znalazłam

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - tak sobie myslę, mówisz, że masz już kilka podkładów, które Ci nie pasują, pewnie one w sumie kosztowały więcej niż burżuj :P. Wyskocz do douglasa, powiedz że chcesz próbki najjaśniejszych podkładów revlon i burżuj, potestuj sobie w domu i kup potem raz a porządnie. Myślę, że paradoksalnie zaoszczędzisz więcej niż gdybyś miała dalej kupować w ciemno i rzucać w kąt .
Ale ból znam - rossmannowe i naturowe marki nie mają podkładu wystarczająco dla mnie jasnego .
Pewnie tak, ale jakoś jak mam jednorazowo wywalić 70zł... Słabo mi

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
ruda u mnie w rossmanie jest revlon ale próbek brak douglas chyba będzie najlepszy
PopaCZę

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
No żel hialuronowy zmieszany z olejem nie OCM...normalnie olej jako nawilżacz do buźki lekkie nie zapychają podobno...na przykład olej z pestek malin czy arbuza mam ten pierwszy i lubię a cerę mam mieszaną.

Blade to BB kremy, nigdy więcej normalnego podkładu nie użyję
Buff z Revlona dla mnie za ciemny jest, nawet najjaśniejszy Ivory za ciemny...masakra
<laik mode: ON>
Nie wiem nawet, czym jest ten żel hialuronowy
<laik mode: OFF>
O BB kremach słyszałam, tylko gdzie to dostać, skoro nigdzie ich nie ma?

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Mnie witamina A bardzo podrażniła i wysuszyła.
Też mam suchą i naczynkową- na dzień używam FlosLek półtłusty do cery naczynkowej, a na noc Bio przeciwzmarszkowy z Eveline, a na to olejek Alterra pół na pół z olejem awokado. Wreszcie nic nie ściąga, a skóra rano gładka i blada
A na mnie maść z witaminą A działa dobrze. Chwała niesiosom.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Ruda, a ile Ty dziennie wody pijesz?
Wody, ze wody czy wody, ze płynów?
Ostatnio nic nie robię, tylko piję i sikam
Potrafię wypić dwulitrowy sok w ciągu pół dnia.

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
dziewczyny ja powinnam już nie żyć! Nie pije nic wcale, tylko w owocach i jedzeniu wode dostarczam. Nie wiem co zrobic zeby zaczac pic w ogóle nie mam pragnienia a jak juz mnie najdzie to wypijam straszliwe ilości i znowu to samo nie chce tak...
Aaaa! Zooombieeee!


Macie jakieś domowe sposoby na zbicie gorączki? Wzięłam już Apap i Gripex, a to cholerstwo spadło z 39,3 do 38,7. I nie spada dalej.

A w ogóle, zrobiłam sobie owsiankę, ale chyba coś nie tak wymodziłam, bo jakaś dziiiiwna jest
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora