Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-06-17, 23:18   #4485
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część II.

Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
MagJa a czy ta pomadka to nowość Avonu? Jak się sprawuje?
Tak, to ten najnowszy twór Avonu szminko-błyszczyk. Nazwanie tego błyszczykiem to gruba przesada, ale fakt faktem, lśni ładnie i co ważne nie podkreśla wszelkich naturalnych bruzd wargowych. Kolorek mam taki neutralny, więc dobry do wszystkiego. A sama szminka jest dziwna, bo w pierwszej chwili strasznie tępa w nakładaniu, ale w sumie efekt końcowy jest niezły. Jak z wysuszaniem nie wiem, bo jeszcze nie używałam jej zbyt wiele.
Cytat:
Napisane przez Pomadka Pokaż wiadomość
I napisz słówko o tym błyszczyku L'oreala. Trwały jest, jak efekt na ustach?
Właśnie pisałam o nim Hexxanie A więc, błyszczyk jest gęsty, kleisty, ale dzięki temu dobrze się trzyma na ustach, a jednocześnie nie daje jakichś nieprzyjemnych wrażeń czy uczucia ciężkości. Mój kolorek delikatnie tylko rozjaśnia usta (lubię takie, bo naturalnie mam je zbyt czerwone ) i pięknie się mieni złotymi drobinkami. Usta są takie roziskrzone - miodzio Na lato jak znalazł I choć nie lubię takich tubek, to tej mi się nadzwyczaj wygodnie używa, bo błyszczyk samoistnie przez tą dziurkę nie wypływa. Zapach ma słodki, przyjemny, smaku chyba nie ma, albo też słodki. Ogólnie polecam

Cytat:
Napisane przez Estella Pokaż wiadomość
Bo już wszyscy pokazali co mają
Ja postaram się na dniach wkleić moje lakiery, pędzle i małą aktualizację, narazie nie zamierzam nic kupować - przybył mi pędzelek, dwa błyszczyki, kredka do oczu i róż (za to jednego Bourjois-brązowego-wywaliłam). Bez rewelacji.
Czekamy, czekamy
A co się Burżujkowi stało?
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora