Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-08-01, 17:43   #4079
Isfet
Rozeznanie
 
Avatar Isfet
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 549
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXVIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
po pierwsze: to Tobie ma się podobać, jeśli lubisz jak widać wolny brzeg to Twoja sprawa
ja tylko piszę, co mnie się podoba

jeśli nie masz za wielu lakierów i chcesz żeby tak pozostało, to lepiej uciekaj stąd, ten wątek jest wyjątkowo zakupotwórczy

każdemu się paćnie czasem (zawsze ) skórki, przecież to nie problem, bo można zawsze doczyścić patyczkiem kosmetycznym, zmywaczem w pisaku lub pędzelkiem
Hehe myślałam że to jakieś takie wytyczne-estetyczne (jakiś paznokciowy savoir vivre czy coś) że czegoś nie robimy jak dla mnie to nie ma na razie różnicy, poza tym są króciutkie więc wg mnie i tak nie rzuca się w oczy

co do zakupów i ilości lakierów... to hm... już za późno jakoś nie mogę obojętnie przejść w rossmanie koło półki z lakierami (na razie to wygląda tak że wezmę coś szalonego, a przed kasą i tak odłożę, ale pewnie niedługo wpadną mi jakieś kolorki) póki co się powstrzymuję... ale... dziś zamówiłam przez allegro Delie bioaktywne szkło, bo recenzja nie wyglądała najgorzej, a w końcu to tylko 9zł (+przesyłka drugie tyle, ale kto by tam patrzył na koszt przesyłki )
__________________
KOSMETYKI:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=873231

Edytowane przez Isfet
Czas edycji: 2014-08-01 o 17:52
Isfet jest offline Zgłoś do moderatora