Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Metamorfoza Shini :) Poradźcie! :D
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-02, 16:13   #66
shini
Zakorzenienie
 
Avatar shini
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Paradise City
Wiadomości: 5 270
Dot.: Metamorfoza Shini :) Poradźcie! :D

Nie mam wąsika o ile mi wiadomo Tzn. mam nad górną wargą prawie niewidoczne włoski jak chyba każdy u mnie jest to malutki blond meszek a nie wąsik jak u brunetek Nie zamierzam go depilować, a już na pewno nie na Izo, ledwo znoszę regulację brwi pęsetą, o wosku nie ma mowy nawet, próbowałam i było okropnie odkąd biorę lek
W tym upale i tak wszystko spływa a moje usta muszę balsamować non stop, więc makijaż ust odpada niestety

---------- Dopisano o 17:11 ---------- Poprzedni post napisano o 17:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Anonimka1988 Pokaż wiadomość
Każdy ma meszek nad górną wargą, ale w Twoim przypadku nic nie widać. Masz piękne usta, powiedziałabym takie trochę w stylu retro czy porcelanowej lalki, jak na przykład Betty Q: Załącznik 6009391
Zawsze marzyłam o ustach pełnych, moja górna warga jest prawie niewidoczna ;/ Mój kolejny facet, tak jak poprzedni ma dużo większe usta ode mnie : O W ogóle wszyscy chyba mają

---------- Dopisano o 17:13 ---------- Poprzedni post napisano o 17:11 ----------

Cytat:
Napisane przez beacik2 Pokaż wiadomość

Do konturu: na górnej wardze wyżej. Że niby jest bardziej umięśniona, kminisz ?
Zrobiłam wyżej, moja warga bez konturówki jest prawie niewidoczna (górna), bardziej już chyba się nie da wyżej żeby to w miarę naturalnie wyglądało Kiedyś może powiększę górną wargę trwale jeśli mi starczy odwagi

Co do brwi to może ja źle przejechałam tym brązowym żelem, jak się zmyję wieczorem to zobaczę
__________________
Wymienie w lutym rozswietlacz Boirjois, ciuchy s/m
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1220876
shini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując