Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-09-25, 13:57   #2624
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Isfet Pokaż wiadomość
Ja jakiś czas temu znalazłam sobie w końcu miejsce do malowania paznokci zazwyczaj błąkałam się między kuchnią-łazienką-sypialnią, przeganiana co chwilę przez chłopaka "bo mu śmiedzi" tydzień temu zajęłam biurko w sypialni i powiedziałam że tam będę malować paznokcie, jak nie chce wąchać to ma nie wchodzić o dziwo mam tam najlepsze światło i zaraz przy oknie, więc szybko się wietrzy no i wkońcu mam wszystko w jednym miejscu!

Bardzo ładne mani choć u mnie takie chłodne kolory jakoś nie pasują

ja maluję u siebie w pokoju, przy otwartym oknie zawsze, więc nikomu nie przeszkadzam. no i po nocach to robię, ale mam dobre oświetlenie, więc nie narzekam

dziękuję


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
uwielbiam te Chinki
faktycznie średnio skóra

ja też, moja opcja ratunkowa, jak nie wiem czym malować
to przez lampę, ale warunki niekorzystne, a chciałam chociaż trochę holo pokazać


Cytat:
Napisane przez miranda122 Pokaż wiadomość
Cudowne
Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
Ale suuper u Ciebie wygląda
Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
bardzo ładna jest ta chinka taka kosmiczna




Cytat:
Napisane przez ameljja Pokaż wiadomość
I nie chwaliłam się dzieciaczkami! Byłam w GR, trafiłam na promocje- np. GR Paris za 4 zł Capnęłam te na które zawsze miałam ochotę
Golden rose paris 313
Golden rose paris 327
Golden rose paris 309
Golden rose paris 311
Golden rose color expert 28 <3
Golden rose c. expert 70
Golden rose c. expert 64 (Mgiełcia też go ma, ale miała same swatche z mgiełką )
Golden rose c. expert 41
Golden rose WOW! 88 (Na Yenotku <3)

ale poszalałaś szkoda, że niektóre linki wyczaszkowało
ja za GR z serii Paris nie przepadam, te buteleczki mnie dobijają, są do dupy w przechowywaniu...


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52896063]Ja nie informowałam MZOLu jeszcze u mnie póki co mieszczą się w jednym dużym pudełku,ale już powoli ciasno tam mają.

Podoba mi się ta Chineczka


Mani mam [/QUOTE]


mnie to już irytowało, ze moje stoją tak porozstawiane po szafie i miałam uczucie ciągłego bałaganu i czasami nie mogłam niektórych dzieciaków znaleźć, bo były w tak różnych miejscach poustawiane




super jesienne takie
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora